Перемоги Світоліної, волейболістів, Донбаса і Мотора, підсумки Паралімпіади

11239
2
Getty Images/Global Images Ukraine. Еліна Світоліна

Вашій увазі пропонується добірка головних новин і матеріалів на Sport.ua за неділю, 5 вересня.

1. Халеп їде додому. Світоліна вдруге пробилася до чвертьфіналу US Open. Еліна у двох сетах здолала екс-першу ракетку світу.

2. Мессі з партнерами залишив поле. Матч Бразилії і Аргентини перерваний. Біля лавки запасних спалахнув великий конфлікт за участю поліції.

3. Хто лідирує у групах відбору до ЧС? Розгроми від Німеччини, Іспанії, Польщі. 5 вересня завершився 5-й тур кваліфікації чемпіонату світу.

4. Відіслали на київську адресу. Оприлюднений лист УАФ, відправлений Шевченку. Раніше Андрій Шевченко заявив, що не отримував ніякого email від УАФ.

5. Україна перемогла Португалію в своєму третьому матчі чоловічого Євро. В п'ятому сеті наші волейболісти все ж зломили опір суперників.

6. Донбас здолав Руан і виграв перший матч у Лізі чемпіонів. Команда зуміла перемогти на своєму льоду.

7. Розгромили білорусів. Мотор став бронзовим призером SEHA League. Запорізька команда переграла «Мєшков» Брест з рахунком 31:20.

8. Без шансів для Хемілтона. Ферстаппен легко виграв Гран-прі Нідерландів. Макс повернув собі лідерство в загальному заліку.

9. Маліновський, Циганков і ще п'ять гравців покинули збірну України. Стала відома заявка збірної України на гру з Чехією.

10. Підсумок Паралімпійських ігор-2020. Україна завоювала 98 медалей. Сформовано підсумковий медальний залік.