01.09.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Олександр ПЕТРАКОВ: «Це програв я. Але тренер не може сам забити м'яч»

Наставник збірної України прокоментував виїзну нічию із Казахстаном у відборі на ЧС-2022 (2:2)

Олександр ПЕТРАКОВ: «Це програв я. Але тренер не може сам забити м'яч»
© УАФ. Олександр Петраков

В.о. головного тренера збірної України з футболу Олександр Петраков на післяматчевій прес-конференції підбив підсумки виїзної нічиєї із Казахстаном (2:2) у поєдинку відбору на ЧС-2022.

- Ви ще вірите у вихід збірної на чемпіонат світу? Або після такого результату вже ні?
- Я ще вірю. Це футбол, це спорт. Потрібно грати до кінця. Ми будемо грати до кінця. Вся команда засмучена. Я засмучений. Але ми будемо грати до кінця.

- Ігри в Україні (1:1) і Казахстані (2:2) вийшли схожими. І там, і там Казахстан зміг зіграти внічию на морально-вольових. Чи є відчуття, що обидві гри вийшли схожими?
- В принципі, так. Я ж говорив компліменти вашій команді. Дисциплінована, хороша команда. І попереджав своїх футболістів, щоб не витрачали гольові моменти. Напевно, не достукався. Навіть не знаю, з чим це пов'язано. Припускатися таких помилок... Професійні футболісти не можуть забити м'яч. І в кінцівці отримати такий гол... Один, потім другий. Ми будемо розбирати, спокійно поговоримо з хлопцями. Дуже сильно засмучена вся команда. Мені треба їх вивести з психологічної ями зараз, поговорити з ними. Тому давайте швидше ваші питання, мені потрібно йти до команди. Якщо можливо.

- Чи вплинув швидкий гол збірної України на те, що команда повірила, що гра вже зроблена?
- Ні, я думаю, що ні. Забили швидкий гол, ще були моменти, ще потрібно було забивати, додати... Я про це говорив, але не почули. Хоча, напевно, ви маєте рацію. Трохи вплинув. Потрібно було забивати. Ви ж дивилися всі футбол, правда? Стільки гольових моментів... І так їх витрачати, граючи на такому рівні, за національні збірні... Ніхто не прощає. Так і вийшло.

- З боку здалося, що два голи збірної Казахстану дуже схожі...
- Так, так, так, ви маєте рацію, потрібно подивитися. Ми подивимося, зробимо висновки, поговоримо з гравцем, який припустився цих помилок. Це досвідчений гравець, він сам дуже засмучений.

- Чи вплинув на результат короткий цикл підготовки команди?
- Якщо я зараз почну виправдовуватися, говорити, що у мене не було часу... Я взяв на себе роль в.о. головного тренера збірної. Я знав, на що я йду. Я повинен повністю відповідати за сьогоднішній результат. Виграє команда, програє одна людина. Це програв я.

- Чому ви відсіяли Степаненка і Зубкова з заявки на матч? І чому Маліновський і Циганков не вийшли у старті?
- Це було моє рішення. Нам ще грати з Францією, повинна бути ротація. Степаненко отруївся, щось з'їв. Вчора у нього була температура 38,2 цілий день. Тому він не грав, я його не включив у запас. А Зубков приїхав дуже пізно. Я перед ним вибачився. Він останні ігри зовсім не грав за «Ференцварош».

- Фактор воротаря збірної Казахстану Покатілова. Він дуже гарний у ближньому бою. І в першому матчі було те ж саме. Може, варто було проти нього інакше грати? Може, треба було бити здалеку?
- Це потрібно у футболістів запитати, ви ж зараз питаєте у мене, як потрібно було бити. Це у футболістів потрібно питати. Вони — професійні футболісти, вони грають у великих клубах. Футболісту 27 років, 30 років — і за два дні навчити його бити по воротах і забити гол Покатілову? Зараз можна говорити все, що завгодно. Забити в той кут, в цей кут... Вони що, не хотіли? Вони хотіли забити, правильно? Зіграв вдало ваш воротар.

- Чи здивував вас суперник стартовим складом і грою?
- Та не здивував мене суперник нічим! Ви ж були на стадіоні, ви все бачили. Я вас вітаю, хлопці, з хорошою нічиєю і хорошою командою. Я вважаю, що ми повністю переграли вашу команду. Але нереалізовані моменти ... Ви ж самі розумієте, що тренер не може забити м'яч.

- Який стан Яремчука? Чому його рано замінили?
- Рома перехворів, він зробив щеплення від коронавірусу у себе в клубі (в «Бенфіці» — прим. ред.). Останню гру він не грав, у нього піднялася температура, такі особливості організму. Він пропустив гру чемпіонату, потренувався, тому йому було дуже важко. Він мені ще у перерві сказав, що довго не зможе грати.

Зроблю все, що від мене залежить, щоб хлопці психологічно відновилися до гри з Францією.

Джерело — Sport.ua

(218 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Nordenus
    Nordenus, 01.09.2021 20:19
    +30
    Не могу винить Петракова, как и Шеву в первом матче!!! Ну разве они виноваты что нашы бездари футболисты не могут забить этому колхозу, создают 20 голевых моментов забьют один, и то если повезет!!! Дело не в тренерах народ, у нас футболисты рагули полные!!!
    ampl7
    ampl7, 01.09.2021 20:23
    +18
    Nordenus, 01.09.2021 20:19
    Не могу винить Петракова, как и Шеву в первом матче!!! Ну разве они виноваты что нашы бездари футболисты не могут забить этому колхозу, создают 20 голевых моментов забьют один, и то если повезет!!! Дело не в тренерах народ, у нас футболисты рагули полные!!!
    Трижды выходить один на один... Во всех трех случаях вратарь уже скатывался на колено. Простая логика подсказывала - перебрось через вратаря... И всё... Так нет же - эти болваны лупят в вратаря
    Lazio
    Lazio, 01.09.2021 20:27
    +14
    kaka, 01.09.2021 20:09
    убрав обостряющего игрока-Яремчука ты проиграл игру сам... остальное-воля случая ....эт еще 2 раза на ВАРе повезло
    Шо ти пишеш?? Іди їбанися головою об стінку!! Яремчук в 2 таймі вже ледве ноги перебирав. Випустив технічного і швидкого Циганкова. Все по ділу.
    Іди краще на кухню жінці поможи бульби начистити. Спеціаліст хєров.
    alekos59
    alekos59, 01.09.2021 20:23
    +11
    Эти мажоры гребанные совсем оборзели! Выгнать с позором Караваев и пятова, может другие задумаются. А то Шева все играл в либерала: претензий нет, все молодцы, отдали все силы. Вот они и привыкли к безнаказанности. Ногожопая сборная!!!
    Alex86 1
    Alex86 1, 01.09.2021 20:18
    +11
    Увы, но заслуженный будет не проход на ЧМ, если мы пропускаем за 2 матча от кумыса 4 мяча (1 отменен) и забиваем 3, а берем 2 очка суммарно, то что делать на том мундиале вообще?
    Мастер классы смотреть такие как от англичан 4:О? Спс, не надо.
    Serjei Klimov
    Serjei Klimov, 01.09.2021 20:41
    +10
    Дебилы бл.ть, куда не плюнь одни звёзды,с миллионными контраттоми , та им пох. Й,на всё, главное в клубах бабло капает,в сборную на отъебись приезжают, главное травму не получить ,чтоб в клубе в бабках не потерять,в сборной никто в подкаты не идёт....
    Daren44
    Daren44, 01.09.2021 23:36
    +7
    Отвалите от Петракова. Нормальный тренер и достойный человек. Взвалил на себя ношу из кучи миллионеров которые хер ложили на престиж страны и хотели малой кровью типа. Все правильно он говорит. Если проф футболист не может забить из 5 метров и делает детские ошибки - тренер тут при чем…
    Наверное никто так не переживал за результат как он. Я боялся что его удар хватит после матча.
    Так человека подставить своей бездарностью это надо уметь…
    Мудаки…
    hanter83
    hanter83, 01.09.2021 21:04
    +7
    ...жалко, ведь очень нужна была победа,а теперь ща начнут сопли разводить.....
    Юрий Карпенко
    Юрий Карпенко, 01.09.2021 21:04
    +7
    euro2012_za_2012euro, 01.09.2021 20:33
    ПЕТРАКОВ Не Пугай меня!!!
    А то я задумался.
    А где мы ВООБЩЕ МОЖЕМ ПОБЕДИТЬ в оставшихся матчах ?
    Та да, финны и боснийцы точно не слабее будут
    аоот оооит
    аоот оооит, 01.09.2021 21:17
    +5
    Ёкарный Бабай, 01.09.2021 20:46
    Где-то сидит и потирает руки один Андрей Николаевич, на которого зажлобили денег из заработанных 15 млн евро на Евро.
    А с ним караваев был не дном?
    аоот оооит
    аоот оооит, 01.09.2021 21:16
    +5
    Когда уже етих пид..ков напудреных начнут банально пизд..ть? Появится за 20 лет новый лужный или так гыгыканье с селфи и будет?
    PETP0
    PETP0, 01.09.2021 20:57
    +5
    Serjei Klimov, 01.09.2021 20:54
    Все блять ножки убирают,боятся, а Казахи- бойцы,уважуха,Хохлов с гамном смешали,
    Когда уже на этом сайте начнут банить ватных кацапских маргиналов?
    Serjei Klimov
    Serjei Klimov, 01.09.2021 20:44
    +5
    Кто скажет что я не прав???? У всех всё заебись с баблом ! Ни кто в сборной выкладываться не будет!!!!!!?
    Vladislav Pohily
    Vladislav Pohily, 01.09.2021 20:20
    +5
    Primovocatus, 01.09.2021 20:10
    Птенцы Луческу подкузьмили. Зря он на них надеялся. Вот 11 своим наклепать они могут. А как душу и тело, то ноги кривеют. Лучше бы металлистов харьковских выставили. Всех.
    На жаль Пейшото, Маїлтон, Ріаскос і Балулі не мають українського громадянства, а без них Метал бовтався десь у середині турнірної таблиці, нічим не відрізняючись від умовної Оболоні.
    euro2012_za_2012euro
    euro2012_za_2012euro, 01.09.2021 20:33
    +4
    ПЕТРАКОВ Не Пугай меня!!!
    А то я задумался.
    А где мы ВООБЩЕ МОЖЕМ ПОБЕДИТЬ в оставшихся матчах ?
    Владимир Пидвирный
    Владимир Пидвирный, 01.09.2021 20:51
    +3
    На Францію не виходьте, краще 0-3, ніж при грі 0-5 чи 0-6. Ви повні бездарі. Пазік довела цю убогу збірну до повного краху. Необхідна повна ротація команди, всіх в шию гнати разом з цим павелком.
    Serjei Klimov
    Serjei Klimov, 01.09.2021 20:50
    +3
    От французов 4 получим ,и всем насрать, они же чемпионы,по клубам разъедутся и всем на всё насрать в сборную отдыхать приезжают, звёзды твою мать ....и послать некого,а что вы выиграли ,Козлы блять...
    Vladimir-Kharkiv
    Vladimir-Kharkiv, 01.09.2021 20:49
    +3
    Не виноватая я!! Я не ставил на игру дырявого Караваева!!! Он сам ко мне пришел!!!! И Пятов кстати тоже
    Леха Аксютенко
    Леха Аксютенко, 01.09.2021 20:32
    +3
    alekos59, 01.09.2021 20:23
    Эти мажоры гребанные совсем оборзели! Выгнать с позором Караваев и пятова, может другие задумаются. А то Шева все играл в либерала: претензий нет, все молодцы, отдали все силы. Вот они и привыкли к безнаказанности. Ногожопая сборная!!!
    То, что тренер говорит на пресухе, не равно тому, что происходит в раздевалке
    Face Control
    Face Control, 01.09.2021 21:49
    +2