| Оновлено 31 серпня 2021, 20:36
4347
6

Харківський Житлобуд-1 виграв матч Ліги чемпіонів на Кіпрі

Перемогу українській команді принесли влучні удари Ольги Овдійчук і Ольги Бойченко

4347
6
ФК Житлобуд-1

Сьогодні в кіпрському місті Лімассол відбувся перший матч другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів з футболу серед жінок. Чемпіон України харківський клуб «Житлобуд-1» зустрічався з місцевим «Аполлоном».

Вже у дебюті поєдинку наші футболістки повели в рахунку. На 11-й хвилині все почалося з ауту на правому фланзі атаки. Алексанян кинула м'яч Апанащенко, а та зробила простріл у воротарський майданчик, де Ольга Овдійчук випередила воротаря і головою вразила сітку воріт.

Господарки стадіону відігралися на 29-й хвилині. Локвуд справа зробила передачу в район лінії штрафного на Фріду, Апанащенко до м'яча не дотяглася, а гравець «Аполлона» прокинула м'яч вперед повз Гамзе Яман і забивала вже практично у порожні ворота.

В другому таймі у харків’янок була ігрова перевага і кілька разів вони могли забити переможний для себе гол. А сталося це тільки наприкінці гри на 88-й хвилині. Голкіпер кіпріоток Болдуін невдало зіграла на виході, до м'яча не добралася і Ольга Бойченко опинилась спритнішим за всіх. Вона і поставила остаточну крапку у цій грі.

2:1 на користь команди «Житлобуд-1» і матч-відповідь пройде у Харкові 9 вересня. Переможець протистояння вийде до групового етапу Ліги чемпіонів.

Жіноча Ліга чемпіонів з футболу. Другий кваліфікаційний раунд. Перший матч

Аполлон (Лімассол, Кіпр) - Житлобуд-1 (Харків, Україна) - 1:2

Фріда (29) - Овдійчук (11), Бойченко (88)

Шевчук (73)

«Аполлон»: Болдуин, Абрамо, Лестер, Віско, Локвуд, Рікс, Фонсека (Спетсмарк, 46), Хагман (Панайоту, 69), Сигфусдоттир, Гмірова, Фріда

«Житлобуд-1»: Гамзе Яман, Алексанян, Шматко, Басанська (Кочєева, 45), Хаванська, Шевчук (Ганна Вороніна, 79), Апанащенко, Петрик, Бойченко, Овдійчук, Садікоглу

Арбітр: Катарина Кампуш (Португалія)

Стадіон: «Ціріон» (Лімассол, Кіпр)

АПОЛЛОН - ЖИТБОБУД-1. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

(23)

Усик проти Ф’юрі – поєдинок 50 на 50. Легендарний бій за абсолюта
Бокс | 18 травня 2024, 03:50 30

Sport.ua разом із GGBET анонсує головний поєдинок суперважкої вагової категорії в боксі за 25 років