ПЯТОВ: «В перерві поговорив з хлопцями по-чоловічому, треба було розбудити»

Ветеран «Шахтаря» висловився про вихід до групового раунду Ліги чемпіонів

15795
17
ФК Шахтар Донецьк. Андрій Пятов

Воротар «Шахтаря» Андрій Пятов розповів про матч із «Монако» (2:2) і вихід до групового раунду Ліги чемпіонів.

«Команда в першому таймі програла багато єдиноборств. Всі це бачать, і ми бачимо, повірте. Це футбол. Ми трохи розгубилися, перший тайм не вдався.

Тут же головне, як команда робить висновки. Поговорив з хлопцями по-чоловічому в перерві, сказав, що або ми виходимо в Лігу чемпіонів, або можна не виходити на другий тайм.

Я старший, бачу, що гра не йшла. Треба було розбудити трохи. У нас молода команда грала. Вони трохи загубилися.

У другому пропущеному голі там не добігли, там встав, там почали лаятися, ображатися на себе. Потрібно було їх трохи направити, у мене, слава богу, досвід є. Я вже проходив такі матчі. Добре, що вони мене почули», - сказав Пятов.