СКРИПНИК: «Віддамо всі сили для того, щоб неможливе зробити можливим»

Наставник «Зорі» – про майбутній матч-відповідь з «Рапідом»

СКРИПНИК: «Віддамо всі сили для того, щоб неможливе зробити можливим»
© Twitter. Віктор Скрипник

Головний тренер луганської «Зорі» Віктор Скрипник поділився очікуваннями від матчу проти австрійського «Рапіда» в плей-оф кваліфікації Ліги Європи.

«Постараємося забити швидкий гол. Постараємося прибрати індивідуальні помилки, які призвели до тих голів у першій грі. Ну і щодо реалізації теж не треба забувати. У нас було багато прекрасних моментів. Якби ми реалізували хоча б декілька, то був би інший рахунок, інший настрій, інші очікування.

Я можу позаздрити тим уболівальникам, які прийдуть завтра на футбол. Я їм гарантую, що вони не побачать байдужих гравців у футболці Зорі. Я впевнений, всі хлопці завтра віддадуть всі сили для того, щоб неможливе зробити можливим», - сказав Скрипник.

Матч «Зоря» – «Рапід» відбудеться 26 серпня на стадіоні «Славутич-Арена» у Запоріжжі. Стартовий свисток арбітра пролунає о 19:30. Нагадаємо, перша зустріч завершилася перемогою австрійців - 3:0.

Джерело — Футбол 1/2/3

(15 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Интересный Паца
    Интересный Паца, 26.08.2021 09:16
    +4
    Krivbass1979, 26.08.2021 08:44
    И проиграют 0:2.Скрипник отстой тренер.ничего не достигший как тренер.Вернидуб лучше
    Не факт. Хотя бы минимальную победу добыть и группа ЛК
    victorpolo
    victorpolo, 26.08.2021 11:09
    +2
    Krivbass1979, 26.08.2021 08:44
    И проиграют 0:2.Скрипник отстой тренер.ничего не достигший как тренер.Вернидуб лучше
    А ты большего достиг, чтобы судить Скрипника?
    Да, не топ, слишком деликатный, как по мне. Но это тренер-профессионал! И такими финансовыми возможностями клуба - он делает свою работу очень качественно! В каждое трансферное окно уходит по несколько ведущих игроков, и тем не менее команда завоевывает 2 бронзы в Украине!!!
    В Австрии было фатальное невезение! Игра впереди была очень хорошая. Защита же... я уже говорил, что много новеньких... и они пока что не соответствуют уровню еврокубковых баталий! Думаю, что со временем тренерский штаб подтянет уровень, наиграет новые связки, но это будет уже потом... а результат мы требуем сейчас, немедленно! И уверен, что будут шансы сегодня у Зари, желаю только бешенной, необъяснимой УДАЧИ, умноженной на самоотдачу и веру!!!
    Sergey Kovaleff
    Sergey Kovaleff, 26.08.2021 10:34
    +2
    А я ему верю.
    dadlismit
    dadlismit, 26.08.2021 11:26
    +1
    victorpolo, 26.08.2021 11:09
    А ты большего достиг, чтобы судить Скрипника?
    Да, не топ, слишком деликатный, как по мне. Но это тренер-профессионал! И такими финансовыми возможностями клуба - он делает свою работу очень качественно! В каждое трансферное окно уходит по несколько ведущих игроков, и тем не менее команда завоевывает 2 бронзы в Украине!!!
    В Австрии было фатальное невезение! Игра впереди была очень хорошая. Защита же... я уже говорил, что много новеньких... и они пока что не соответствуют уровню еврокубковых баталий! Думаю, что со временем тренерский штаб подтянет уровень, наиграет новые связки, но это будет уже потом... а результат мы требуем сейчас, немедленно! И уверен, что будут шансы сегодня у Зари, желаю только бешенной, необъяснимой УДАЧИ, умноженной на самоотдачу и веру!!!
    Главное, чтобы весь ФАРТ с Шахтером не остался, пусть и Заре перепадет немного
    Krivbass1979
    Krivbass1979, 26.08.2021 19:52
    0
    Ой,я прав оказался)))))Вопросы минусаторы долбаные,есть????Скрипника в отставку!!!!
    Davidson
    online
    Davidson, 26.08.2021 13:16
    0
    Barsa_che, 26.08.2021 12:10
    Звичайно будемо вболівати за Зорю, але шансів дуже мало.
    Будем болеть!,команда обязана выиграть
    Davidson
    online
    Davidson, 26.08.2021 13:14
    0
    Krivbass1979, 26.08.2021 08:44
    И проиграют 0:2.Скрипник отстой тренер.ничего не достигший как тренер.Вернидуб лучше
    Чего Вернидуб достиг с Зарей?С Шахтером Солигорск?
    Barsa_che
    Barsa_che, 26.08.2021 12:10
    0
    Звичайно будемо вболівати за Зорю, але шансів дуже мало.
    Barsa_che
    Barsa_che, 26.08.2021 12:08
    0
    Скрипник, гуморист.
    Pushkin82
    Pushkin82, 26.08.2021 12:00
    0
    victorpolo, 26.08.2021 11:09
    А ты большего достиг, чтобы судить Скрипника?
    Да, не топ, слишком деликатный, как по мне. Но это тренер-профессионал! И такими финансовыми возможностями клуба - он делает свою работу очень качественно! В каждое трансферное окно уходит по несколько ведущих игроков, и тем не менее команда завоевывает 2 бронзы в Украине!!!
    В Австрии было фатальное невезение! Игра впереди была очень хорошая. Защита же... я уже говорил, что много новеньких... и они пока что не соответствуют уровню еврокубковых баталий! Думаю, что со временем тренерский штаб подтянет уровень, наиграет новые связки, но это будет уже потом... а результат мы требуем сейчас, немедленно! И уверен, что будут шансы сегодня у Зари, желаю только бешенной, необъяснимой УДАЧИ, умноженной на самоотдачу и веру!!!
    Все Ви правильно пишете, але ці проблеми були і а 2017 і в 2018 і 2019 і так кожного року, якщо це комусь подобається значить так воно і є. Але потрібний результат а не галімі отмазки щорічні.
    avtv5555
    online
    avtv5555, 26.08.2021 11:08
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Честно говоря не помню отыгрывались наши клубы в еврокубках после 0-3, по моему нет.
    Pushkin82
    Pushkin82, 26.08.2021 11:55
    -2
    Не той клуб і не той тренер який має хист мотивувати можливо виграють з різницею в 1 м'яч або нічия. А взагалі ХЛЮПІКИ
    Krivbass1979