31398
0
ФК Шахтар Донецьк

Вашій увазі пропонується добірка головних новин і матеріалів на Sport.ua за середу, 25 серпня.

1. Геній замін. «Шахтар» пройшов «Монако» на шляху до групи Ліги чемпіонів! Донецька команда зробила камбек, відігравши два м'ячі.

2. Джерело: Шевченко готовий очолити «Динамо» Київ. Нещодавно тренер зустрічався з Ігорем Суркісом.

3. «Шахтар» — «Монако» — 2:2. Камбек в Харкові. Відео голів та огляд матчу. Дивіться найкращі моменти матчу плей-оф Ліги чемпіонів.

4. Бронзова призерка Олімпіади в Токіо подарувала квартиру своєму тренеру. Гідний жест від Ірини Коляденко.

5. «Металіст» відповів на відкритий лист «Оболоні». Євген Красніков розкритикував поведінку київського клубу.

6. «Шериф» вийшов до групи Ліги чемпіонів. Сенсація від Вернидуба. Український наставник витягнув команду в головний єврокубковий турнір.

7. Таблиця коефіцієнтів. Наздоганяємо Росію, але трохи відпустили Австрію. Донецький «Шахтар» пробився до групового раунду ЛЧ і подарував нам приємний бонус.

8. Перерва пішла на користь. Світоліна вийшла у чвертьфінал турніру в Чикаго. Еліна в двох непростих сетах здолала Фіону Ферро.

9. ЧЄ-2021. Україна в останньому матчі групового раунду переграла Румунію. Зустріч нічого для нас не вирішувала, але все одно приємно.

10. Україна U-20 поступилася Угорщині в контрольному матчі з 9 шайбами. Молодіжна збірна України провела матч у Броварах.