Артем ФРАНКОВ: «Шахтар забив два голи з одного удару у площину»

Спеціаліст підбив підсумки протистояння «гірників» з «Монако» (2:2)

8235
9
ФК Шахтар Донецьк

Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков прокоментував нічию «Шахтаря» з «Монако» (2:2), яка дозволила «гірникам» вийти до групового етапу Ліги чемпіонів.

«З перемогою! З найважливішою перемогою! З вимученою перемогою над сильним суперником! Можливо, з доленосною перемогою — як мінімум в плані командного будівництва. Але якщо хтось із моїх друзів-гірників протягом найближчих двох-трьох сезонів щось скаже про удачливість або іншу надприродність у грі «Динамо» — я буду згадувати матч «Шахтар» — «Монако», довго і зі смаком регочучи над вболівальницькою забудькуватістю. Два голи з одного удару у площину за такої ціни поєдинку?! Браво. Заздрю ​​білою заздрістю. І прошу того ж усім нашим», — написав Франков.