Андрій ШЕВЧЕНКО: «Можу очолити як клубну команду, так і збірну»

Тренер готовий продовжувати працювати в рамках збірних

Андрій ШЕВЧЕНКО: «Можу очолити як клубну команду, так і збірну»
© Getty Images/Global Images Ukraine

Екс-тренер збірної України Андрій Шевченко розповів, що готовий очолити не тільки клубну команду, а й національну команду.

«Була невелика відпустка з сім'єю. Можна спокійно подивитися футбол, без нервів, без нічого. Дуже спокійний період, ніяких варіантів з боку клубів не розглядав до завершення контракту з УАФ».

«Зараз я вільний. Подивимося, які будуть варіанти і серед клубів, і серед збірних».

«Де хочеться спробувати себе? Мені хочеться взяти участь в цікавому проекті. Це може бути і клуб, і збірна. Різні варіанти», - сказав Шевченко.

Джерело — Великий футбол

(521 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    BekXan
    BekXan, 22.08.2021 22:23
    +21
    При всём уважении ты не то не то не можешь возглавить !Кто такой тренер Шевченко?НОЛЬ !Сборная это асистенты.Шева хочешь имя бери клуб и доказывай ИНДИВИДУАЛЬНО что ты тренер остальное это словоблудие!
    yurchik553
    yurchik553, 22.08.2021 22:26
    +20
    Головне щоб не політичну партію
    Yura Юрий
    online
    Yura Юрий, 22.08.2021 23:37
    +19
    Бросил сборную в ответственный момент, даже не имея никаких предложений....когда стало ясно что отбор почти провален..... попахивает гавнецом друзья
    Nordenus
    online
    Nordenus, 22.08.2021 22:25
    +19
    Ну если он возгласит другую сборную, это будет реально неуважение какое то...
    Владимир Ключка
    Владимир Ключка, 23.08.2021 06:41
    +18
    а збірна України, це вже не интересний проект? просрав три гри, втік як криса....
    Mac_Gyver
    online
    Mac_Gyver, 22.08.2021 22:25
    +18
    Со сборной получилось некрасиво, Андрей.
    Приходится менять коней на переправе.
    Dominik
    Dominik, 22.08.2021 22:23
    +17
    Гуд бай, беглец, подкаблучник, эээ-ЭЭЭЭ
    roman75zpr
    online
    roman75zpr, 22.08.2021 22:44
    +16
    Там как раз в команде Ужгород сегодня главный подал в отставку... Поторопитесь Андрей Николаевич, заодно украинский язык поучите
    New Zealander
    online
    New Zealander, 22.08.2021 22:21
    +13
    Ага значит сборная Украины это уже не "интересный проэкт" для него
    dd dent
    online
    dd dent, 22.08.2021 22:18
    +13
    А могу и сбежать потом, добавил бы
    OKs100
    online
    OKs100, 22.08.2021 23:14
    +11
    ВПК-Агро уже сделало предложение Шевченко.
    Bohdan Shelelyo
    Bohdan Shelelyo, 22.08.2021 22:31
    +11
    Ну я думал что Шевченку предложили уже в каком то клубе, и что есть уважительная причина чтобы бросить сборную Украины на пол пути к отбору ЧМ. А тут то он просто отдыхал и пока что в будущем ждет предложение кого то тренировать. Зачем тогда так бросать сборную так просто без причины? Доведи ты отбор на ЧМ до конца а потом уходи.
    zzg77
    online
    zzg77, 22.08.2021 22:34
    +10
    Очень хотелось бы посмотреть варианты!!!
    suforza1921
    online
    suforza1921, 23.08.2021 08:49
    +9
    Ну так, проєктів цікавих є багато. Он збірна Сан-Марино ще нічого не вигравала, чом би і ні? І до Мілану близько. А як ні, то для клубної кар'єри є цікаві проекти. Ось для прикладу кілька: Скорук, Вовчанськ і Любомир Ставише.
    Kevko
    Kevko, 23.08.2021 06:24
    +9
    Предложений нет. Тренер посредственного уровня
    A.V.
    A.V., 22.08.2021 23:43
    +9
    Блоха уже очолив і новий клуб, і збірну. Сходи, Андруша, до нього і попийте разом чаю...
    euro2012_za_2012euro
    online
    euro2012_za_2012euro, 23.08.2021 08:46
    +8
    УНИВЕРСАЛ - могу в клубе, могу в сборной.
    Могу копать, а могу и не копать, но деньги вперёд!!!
    Мультфильм "Вовка в Тридевятом царстве",
    а тут только Андрюшка в Тридевятом клубе...
    В Первой Лиге по нашему.
    оксана микуленок
    оксана микуленок, 23.08.2021 00:44
    +8
    Шєва ,напевно,хотів підвищення зарплатні для свого штабу ,але дуже середній результат його роботи .На ЧЄ скорішє підфартило ,а на ЧС вже "тупік".Павелко дуже поважає Шєву ,але і він не настільки дурень ,чи інші в УАФ6 щоб підвищувати зарплатню за посередні результати роботи штабу .Напевно ,Шєва хотів пошантажувати УАФ ,але ті знайшли більш гідну заміну І Шєва залишився у "розбитого корита".
    Віталій Ткачук
    Віталій Ткачук, 22.08.2021 23:57
    +8
    dadaali177188, 22.08.2021 23:36
    Складывается впечатление, что в последнее время ему диктовали условия со стороны, кто должен играть, кого брать, кого не брать - вот ему и не захотелось в таких условиях работать и он ушёл по окончанию контракта. На самом же деле скорее всего он понял что отбор провалил и лучше слинять сейчас под липовым предлогом , чем потом с позором
    Та справді, якась комічна ситуація: і збірній підіс.ав, і собі нічого доброго не зробив. Якщо знав що підеш, то слід було відразу після Євро оголосити, що я відкритий для переговорів, а зараз це порожні балачки.
    Микола
    online
    Микола, 22.08.2021 23:20
    +8
    Иди куда шел... И не возвращайся!