Два голи-красені принесли Дніпру-1 впевнену перемогу над Рухом

Беззаперечну перевагу дніпряни реалізували тільки двічі

6782
9
СК Дніпро-1

До матчу п'ятого туру української Прем'єр-ліги «Дніпро-1» і «Рух» підходили в різних емоційних станах. Дніпряни на минулих вихідних програли «Десні» (1:2), зазнавши першої поразки в сезоні. Львів'яни, навпаки, в попередніх двох турах набрали чотири очки, і здавалося, що під керівництвом старого-нового наставника Леоніда Кучука їхня гра покращилася.

Однак проти «Дніпра-1» у гравців «Руха» поєдинок не склався. У першому таймі вони не створили по суті жодного небезпечного моменту біля воріт господарів, в той час як пропустити примудрилися двічі. Спочатку на екваторі першої половини зустрічі 24-річний хавбек Данило Ігнатенко божевільним ударом з-за меж штрафного майданчика відправив м'яч у дальню дев'ятку.

Через кілька хвилин Юрію Паньківу довелося вдруге виймати м'яч з сітки власних воріт. Все через Олександра Назаренка, який практично з центра поля протягнув м'яч до підступів штрафного майданчика, обійшовши на шляху кількох захисників, а потім точно пробив у кут з-під захисника.

Після перерви малюнок гри мало чим змінився. Підопічні Ігора Йовічевіча мали кілька можливостей довести рахунок до розгромного, однак Юрій Паньків був на висоті – голкіпер «Руха» здійснив кілька блискучих сейвів.

У кінцівці поєдинку був відмінний шанс стати одноосібним лідером гонки бомбардирів чемпіонату в Артема Довбика, але форварду дніпрян не вдалося реалізувати вихід сам на сам з воротарем. Потім гравці «Дніпра-1» віддали ініціативу супернику, і «Рух» ледь не відзначився після відмінного удару Кузика, однак воротар румун Кожокару зробив сейв у дебютній грі.

Поєдинок на «Дніпро-Арені» так і завершився з рахунком 2:0 на користь господарів. «Дніпро-1» за п'ять турів набрав 10 очок і зробив непогану заявку на дебютний вихід в єврокубки. Команда Ігора Йовічевіча залишається на п'ятому місце в турнірній таблиці, відстаючи від лідерів «Шахтаря» і «Десни» на два очки. А «Рух», як би Леонід Кучук не скаржився на затримку часу, судячи з усього, буде знову боротися за збереження прописки в елітному дивізіоні.