Юліан НАГЕЛЬСМАНН: «Цей титул також належить Фліку»

Наставник «Баварії» підбив підсумки завоювання Суперкубка Німеччини

1196
0

Головний тренер мюнхенської «Баварії» Юліан Нагельсманн прокоментував перемогу над дортмундською «Боруссією» (3:1) в поєдинку за Суперкубок Німеччини.

«Вважаю, ми дуже добре оборонялися, особливо у першому таймі. Ми були неймовірно агресивні, успішно діяли на підбираннях, і у нас були три відмінні шанси. Те, що ми повели в рахунку, було заслуженим. У другому таймі стало ясно, що «Боруссія» має більший тиск. Ми занадто багато уваги приділяємо блокуванню чужих атак, а не загостренню. Але, в цілому, для нас це абсолютно заслужена перемога. Для мене важливо, що титул — нагорода за минулий сезон. Ось чому це звання також належить Хансі Фліку та його команді», — вважає Нагельсманн.

Джерело Sport.ua
(9)

Блукаюча роль Бражка, проблема із флангами, лідерство Циганкова та Судакова
Футбол | 27 березня 2024, 14:33 32

Олексій Сливченко аналізує вчорашній успіх збірної України у матчі проти Ісландії (2:1)