Вісбаден-2021. Підручний фінішував сьомим у кваліфікації

Найкращим став норвежець Тар'єй Бьо

1759
0
Український біатлон. Дмитро Підручний

У німецькому Вісбадені відбулася кваліфікація чоловічої традиційної шоу-гонки City-Biathlon. Україну представив Дмитро Підручний, який фінішував сьомим.

Після першої стрільби, на якій Підручний відпрацював чисто, він захопив лідерство, однак два запасних патрони на рубежі з положення стоячи відкинули Дмитра на сьоме місце.

Першим в кваліфікації фінішував норвежець Тар'єй Бьо, другим став його брат Йоганнес, а замкнув топ-3 Лукас Хофер з Італії.

Фінальна частина гонки розпочнеться о 17:15 за київським часом. За підсумками кваліфікації були визначені тільки стартові позиції, так що шанси спортсменів на перемогу практично рівні.

Нагадаємо, раніше в жіночій кваліфікації українка Юлія Джима також стала сьомою з дев'яти учасниць.