Медальний залік Олімпіади. Бронза Горуни, надія на Магучіх і Хижняка

7 серпня Україна має всі шанси поліпшити ситуацію в медальному заліку

27662
23

За підсумками 6 серпня Україна поповнила медальний залік однією нагородою - бронзу завоював каратист Станіслав Горуна.

У підсумку Україна зараз має 14 нагород (1 золото, 3 срібла та 10 бронзових медалей) і займає 40-е місце (16-е за загальною кількістю медалей).

Однак ситуація може змінитися в суботу. Як мінімум срібло має боксер Олександр Хижняк, який битиметься у фіналі.

Крім того, великі надії на Ярославу Магучіх, Юлію Левченко і Ірину Геращенко. Українки 7 серпня будуть боротися за медалі в стрибках у висоту.

Плюс збірна України має шанс на медаль в артистичному плаванні.

У загальному заліку лідирують Китай, США і Японія.

З повним заліком можна ознайомитися за посиланням.

(78)

Затверджено рекомендації для українських спортсменів під час Олімпіади-2024
Олімпійські ігри | 02 травня 2024, 15:58 1

НОК і Мінмолодьспорту пояснили, як потрібно поводитися з атлетами з рф і рб

Стали відомі всі півфіналістки престижного турніру в Мадриді
Теніс | 01 травня 2024, 22:26 2

Єлена Рибакіна виграла у Юлії Путінцевої, Аріна Соболенко обіграла Мірру Андрєєву