Павелко хоче Маркевича. Маркевич хоче контракт на три роки

Не так просто вибрати наступника Шевченка

Павелко хоче Маркевича. Маркевич хоче контракт на три роки
© uaf.ua

9 серпня на виконкомі УАФ відбудуться вибори головного тренера збірної України. На крісло, що залишилося вакантним після несподіваного відходу Андрія Шевченка, є відразу кілька претендентів. Але, схоже, зробити остаточний вибір буде не так вже й просто.

Пріоритетним кандидатом на цю посаду для президента нашої футбольної асоціації Андрія Павелка є глава Комітету збірних України Мирон Маркевич. За даними Sport.ua, Андрій Васильович запропонував Мирону Богдановичу очолити головну команду країни, але поки що сторони не прийшли до спільного знаменника. Головний камінь спотикання - терміни договору.

Павелко хоче, щоб Маркевич попрацював зі збірною до кінця нинішнього року (читай - до кінця відбору на ЧС-2022), тоді як Маркевич хоче контракт до кінця 2024 року. Якщо керівнику УАФ не вдасться переконати главу Комітету збірних, є і запасний варіант - Олексій Михайличенко. За словами нашого джерела в УАФ, Олексій Олександрович готовий очолити національну збірну на умовах керівництва федерації. Деякі з членів виконкому УАФ - з ближнього оточення Павелка - ратують за запрошення іноземного фахівця. Однак вони в явній меншості.

Що ж стосується кандидатури Сергія Реброва, нинішнього тренера «Аль-Айна», то на даний момент вона в УАФ не розглядається - в зв'язку із зайнятістю наставника і очевидними складнощами при односторонньому розриві контракту з еміратською стороною.

Джерело — Sport.ua

(403 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Андрій Машко
    Андрій Машко, 05.08.2021 12:51
    +27
    Підтримую Маркевича!! Михайличенку лише свиней тренувати!
    FootFun
    FootFun, 05.08.2021 12:51
    +24
    Дайте Маркевичу контракт хоть на 10 лет, только Михайличенко не подпускайте к сборной
    Доброгорский Юрий
    Доброгорский Юрий, 05.08.2021 13:05
    +19
    Михайличенко однозначно НЕТ.
    Маркевичу больший контракт давать не вижу смысла. Более 5-ти лет простоя... Это очень большая цифра даже для тренера... Пускай попробует годик. Матчей хватает...
    Хотелось бы Вернидуба. Как он построил Зарю. Шахтер Солигорск. Сейчас Шериф с его уровням на выезде против Црвены Звезды ничья... Везде умеет выжимать по максимуму.
    Не против Скрипника.
    Не против авторитетного тренера из-за рубежа.
    Михаил Степанов
    Михаил Степанов, 05.08.2021 12:55
    +19
    давать такой короткий контракт Маркевичу єто унижение! Он же не затычка в бочке, авторитет имеет...А Лесик пусть администратором будет где нибудь..отель заказать, форму постирать
    alefteev77
    online
    alefteev77, 05.08.2021 12:54
    +18
    Все правильно Маркевич хоче. Лише питання чому до кінця .... року, а не до кінця Євро-2024.
    -
    Відбір на ЧС-2022 під великою загрозою, Шевченко не виграв два найлегших матчі у відборі. Тому Маркевич може повноцінно себе проявити лише на ЧЕ-2024.
    Вячеслав Круссер
    Вячеслав Круссер, 05.08.2021 12:54
    +17
    Какой на х... Михайличенко?
    johndow
    johndow, 05.08.2021 13:14
    +15
    Если назначат Михася, то это не шаг назад, это прыжок ипальником в дерьмо через два сальто
    Miroslav1981
    Miroslav1981, 05.08.2021 17:05
    +14
    Виктор Волков, 05.08.2021 17:00
    Маркевич поднял Металлист и Днипро, так что нечего его хаять. Нормальный тренер . При нём Днепр таскал Шахтёр, как собака тряпку. Только Маркевич.!!!
    Днепр поднял Рамос.. при нем команда начала конкретно прогрессировать, Мирон работал уже со сформированным по сути коллективом, который ему оставили..
    OKs100
    online
    OKs100, 05.08.2021 14:54
    +13
    Значит будет Михайличенко. Тогда готовимся проигрывать таким сборными как Литва и Косово.
    Микола Унгурян
    Микола Унгурян, 05.08.2021 13:17
    +12
    навряд чи Маркевич спроможний буде вивести збірну на ЧС-2022, але однозначно що Михайличенка не варто і на гарматний потріл підпускати.
    BekXanov
    BekXanov, 05.08.2021 13:20
    +10
    Что Маркевич что Лесик это нокаут для сборной.
    István István
    István István, 05.08.2021 15:59
    +9
    Михайленко - це пропасть на 2-3 роки
    Леонід Леонідович
    Леонід Леонідович, 05.08.2021 14:45
    +9
    Из Украины это только Маркевич, но это если не шаг назад то топтание на месте, как по мне Шева тоже перестал развиваться, Ребров не знаю наверное всё-таки да, больше на Украине спецов с "авторитетом" нет а это для сборной важно, бо переодически нашим мажорам- пижонам надо давать звиздюлей. Но Михайличенко это пи😁дец полный....
    __Funny_Cat__
    __Funny_Cat__, 05.08.2021 12:55
    +9
    Коментар згорнуто. Показати
    Михайличенко это конечно вообще адок будет
    Игроки Динамо , могут не разобраться и по привычке начать его сливать из-за тестов Купера 24/7
    __Funny_Cat__
    __Funny_Cat__, 05.08.2021 12:54
    +9
    Коментар згорнуто. Показати
    Короче бородатый мошенник , хочет подешевле … так как ручеёк УЕФАшных денег значительно обмелел в последнее время
    ——
    В результате поставит Вадика Костюченко , тот себе нарисовал диплом о Высшем образования , нарисует и тренерский
    ares10
    ares10, 05.08.2021 15:54
    +8
    Дивлюсь по коментарях за Реброва десь відсотків 70 і десь 30 сумніваються. Проти майже немає. За Маркевича відсотків 40 за, 30 сумнівається і 30 проти ( в основному не того що поганий тренер а того що довго без робити, і за роботу в федерації). А за Михайличенка є хоть хтось?))) та навіть сумніваючих бачу немає чи майже немає.
    Слабый чемпионат, надо уезжать за границ
    Слабый чемпионат, надо уезжать за гра..., 05.08.2021 13:41
    +8
    Откатываемся назад.
    Хотим сэкономить на контракте.
    Значит и задач нет.
    Это плохо.
    bassofon
    bassofon, 05.08.2021 13:15
    +8
    Главное что бы Блохин не достал из шкафа свой старый спортивный костюм.
    adidas77
    adidas77, 05.08.2021 12:58
    +8
    Коментар згорнуто. Показати
    Только не это!
    Это опять шаг назад в совок!
    Тем более человек не стал моложе и 5 лет вообще без практики!
    Опять эксперименты над всеми нами и сборной!
    euro2012_za_2012euro
    euro2012_za_2012euro, 05.08.2021 17:33
    +7
    А Маркевичу оно надо с 700 тыс в ФФУ, перескакивать на 840 тыс с геморроем?
    Или вся надежда на провал за полгода и отступные за оставшиеся 2,5 года ?