Віктор ЛЕОНЕНКО: «Як боротися з такою вежею? Потрібні сходи або ліфт»

Спеціаліст – про пропущений м'яч «Шахтаря» в Генку

10519
3
Футбол 1/2/3. Віктор Леоненко

Колишній форвард збірної України Віктор Леоненко прокоментував перемогу донецького «Шахтаря» над бельгійським «Генком» (2:1) в першому матчі 3 раунду кваліфікації Ліги чемпіонів.

«У першому таймі, я так розумію, грали акуратно. «Генк» грав як міг. Онуачу я вже прізвисько придумав - «два нуль два». Треба думати, як з ним справлятися в Києві.

Я сподіваюся, що будемо так само контролювати м'яч. Правда, в першому таймі у «Шахтаря» був даремний контроль м'яча. Ну і видно, що гравці ще притираються і звикають один до одного.

Вітао в старті? У нього треба вірити й все. Хлопець заграє. Сподіваюся на це, тому що в іншому випадку немає сенсу його тримати. Хоча він молодий, а Кривцов старий, я думаю. Але так само помиляється, як і Вітао.

Гол у ворота «Шахтаря»? Тут потрібні сходи або ліфт, щоб дістати й поборотися головою, або порушувати правила. Звичайно, Трубін міг і зобов'язаний був страхувати захисників, тому що було близько. Як боротися з такою вежею?

Другий тайм і другий склад набагато цікавіше. Вийшло три людини, які вирішили питання.

Що сподобалось? Те, що не Патрік забив, а більше навіть Ісмаїлі, тому що так задурив захисника. Багато хто після Євро списали Марлоса. Я щось поки не бачу, що він списаний.

Думаю, що у Де Дзербі в складі будуть виходити всі. «Шахтар» пройде «Генк» без проблем, але далі буде важче і важче. До цього потрібно бути готовими. Складність в тому, що хлопці ще не притерлися один до одного.

Складність для суперника в тому, що кожен гравець може вирішити питання. Вітаю «Шахтар», - сказав Леоненко.

Зустріч у відповідь відбудеться 10 серпня, початок о 20:30 за Києвом.

(52)

Хаві прийняв несподіване рішення. Барселоні не потрібно шукати нового коуча
Футбол | 24 квітня 2024, 22:25 10

Легенда «синьо-гранатових» провів зустріч із керівництвом та вирішив залишитися в клубі!

Топ-10 ветеранів у віці 35+, які продовжують кар'єру в Європі
Футбол | 24 квітня 2024, 18:08 1

Для когось із них прийдешнє літо, ймовірно, принесе момент, коли доведеться попрощатися