Артем ФРАНКОВ: «Шевченко не зміг протистояти політичному тискові УАФ»

Відомий журналіст висловився про відставку тренера

Артем ФРАНКОВ: «Шевченко не зміг протистояти політичному тискові УАФ»
© Telegram. Артем Франков

Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков висловився про відхід Андрія Шевченка з посади головного тренера національної команди по футболу:

«За великим рахунком, Шевченко не зміг протистояти політичному тискові, був не готовий до нього. Можливо, і не хотів з цим зв'язуватися. Політика...

Нам же зіпсували підготовку до Євро - усіма цими акціями! Збірній не давали спокійно готуватися до турніру. Вся ця свистопляска пов'язана з амбіціями чинного глави УАФ - Андрія Павелка. Зараз він дуже активно намагається повернутися в політичне життя країни, використовуючи найпростішу лінію. Лінію правого патріотизму. І націоналізму.

Шевченко - російськомовна людина. Він взагалі космополіт. Людина живе в Англії, Італії, працює в Україні. Громадянин світу. І він не до кінця розумів, що відбувається. Його ж частенько обкладали не за те, що він, припустимо, випускав на поле Марлоса, а тому, що він і його підопічні говорили російською! Ось це декому дуже не подобалося. І це викликало нормальну реакцію у тренера: так яка вам різниця, якою мовою я говорю! Та хоч китайською, ви що, знущаєтесь?!

Особисто я вважаю себе українським патріотом, вболівальником збірної України. Я знаю українську мову, але я розмовляю рідною - російською мовою. Цю позицію я неодноразово озвучував.

А що творили ці політичні діячі з федерації? Просто вбивали клин між гравцями! Мовляв, чому він не розмовляє українською?! Так що ситуація, звичайно, була складна», - сказав Франков.

Джерело — Спорт-Експрес

(47 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Olexandr Yevtushok
    Olexandr Yevtushok, 05.08.2021 15:38
    0
    limb0101, 05.08.2021 07:30
    Это не бред, это - очередная провокация франкова, очередные "тридцать серебрянников". Просто удивляет наивность людей, которые ведутся на его развод.
    Та Франкова гада треба давно замочити, як Шеремета (тройний агент - ФСБ, ЦРУ та Бєларусьфільм))
    Шо воно морозить, якою падлюка мовою видає свій недошлюшкіфутболішка!!??
    Olexandr Yevtushok
    Olexandr Yevtushok, 05.08.2021 15:36
    0
    Франков - ти козлище сепаратне, сепаратище ти харківське. Ти сволота, котра щойно зараз розповідає про Шевченка, котрий відмовився розмовляти на прес-конференціях українською.
    А ти, падлюко, розмовляєш?? Падлина ти Франков
    limb0101
    limb0101, 05.08.2021 07:30
    +3
    Аа Бб, 04.08.2021 20:06
    Бредовее комментария от Франкова я еще не читал
    Это не бред, это - очередная провокация франкова, очередные "тридцать серебрянников". Просто удивляет наивность людей, которые ведутся на его развод.
    Kherson384
    online
    Kherson384, 04.08.2021 20:52
    0
    Тут всі готові один-одного з'їсти.
    Олені,.... Ви що, з глузду з'їхали?
    Будье людьми.
    Ёкарный Бабай
    Ёкарный Бабай, 04.08.2021 20:22
    0
    Для Шевченко были и более напрягающие обстоятельства, чем язык. Например, когда приказывают сверху везти на Евро Судакова. При своем уме и трезвой памяти ни один тренер не взял бы игрока сыгравшего один полный матч в сезоне и тот против Арендупля.
    Аа Бб
    Аа Бб, 04.08.2021 20:06
    +1
    Бредовее комментария от Франкова я еще не читал
    Денис Dns
    Денис Dns, 04.08.2021 19:42
    +5
    temamx2727, 04.08.2021 11:04
    Ахаха, и против только украинскоязычные ребята отписались)))
    Не, нету никакой проблемы
    Ні, проблеми немає, окрім проблеми з головою у людей. Якщо людина прожила все життя (або половину життя) в Україні і не може на работі за потреби перейти на українську і дати коротке інтерв'ю державною мовою то проблема не в соціумі а в індивіді.
    Андрій Машко
    Андрій Машко, 04.08.2021 19:23
    0
    Гроші нехай віддасть за те, що прийшов у збірну як злодій, через кумівство, за просраний відбір на ЧС і аровалене Євро 2020!!! Шевченко - не має морального права називатися тренером
    Ruslan
    Ruslan, 04.08.2021 18:09
    +3
    Все своє життя еврей показував свою ненависть до української вставляючи в кожній своїй публікації викривлені українські слівця для так званого приколу. Мені до одного місця який там язик в тебе в роті але судячи з твого маразму винна в результатах збірної мова. Який ж питається тоді ти футбольний експерт? Прибите...
    Sashamar
    Sashamar, 04.08.2021 15:56
    +1
    Ви, Франков, совок, і в голові у Вас мовна пирамида совка. В цій пирамиді англійська вище за російську (авжеж!), італійська якщо й теж не вище, то вже точно не нижче, а українська... ну зрозуміло.
    Eduard Isachkin
    Eduard Isachkin, 04.08.2021 15:18
    +2
    Я тепер знаю, яка мова найважча для вивчення.
    Alex Biben
    Alex Biben, 04.08.2021 14:13
    0
    Мені здається, що автору замовили цей матеріал і йде цілеспрямоване "розкручування" мовного питання
    Yurga88
    Yurga88, 04.08.2021 13:32
    +1
    Barsa_che, 04.08.2021 12:48
    Дуже дивно, що Шевченко розмовляє на російській мові. Він навчався і закінчив Українську школу в селі під Києвом, його батьки розмовляють українською мовою, в Києві 80% людей розмовляє Українською мовою, всі навчальні і не навчальні заклади на Українській мові. Звідки в Шевченка російська мова?
    Бред. 1) В Киеве 80% людей разговаривают на русском языке. 2) Шевченко вырос на Оболоне, на Мате Залки, если не ошибаюсь и там же в школу ходил.
    SuperleagueUkraine
    SuperleagueUkraine, 04.08.2021 13:30
    -4
    О, любимый журналист вытнодырявых опзжников вылез.
    u6464u
    u6464u, 04.08.2021 13:06
    0
    Олександр Витвицький, 04.08.2021 12:18
    По моєму франков бахнувся головою або не виспався. Дивні судження . Навіть якщо і є якась доля того, що він наплів, то вона менша відсотка!
    Такое впечатление что писал не совсем здоровый человек, человеку надо помощь людей в белых халатах.
    u6464u
    u6464u, 04.08.2021 13:00
    0
    Шевченко тренер это как Блохин, Беланов, Михайличенко в АФУ, скоро и Шевченко присоединится, не оставлять же кума в беде, ну а косой работу свою знает, с такими кадрами мы в болоте ещё долго будем.
    Bolshoi
    Bolshoi, 04.08.2021 12:54
    +2
    Barsa_che, 04.08.2021 12:48
    Дуже дивно, що Шевченко розмовляє на російській мові. Він навчався і закінчив Українську школу в селі під Києвом, його батьки розмовляють українською мовою, в Києві 80% людей розмовляє Українською мовою, всі навчальні і не навчальні заклади на Українській мові. Звідки в Шевченка російська мова?
    Шевченко только родился в селе, рос он на Оболони, среди местной босоты.
    Barsa_che
    Barsa_che, 04.08.2021 12:48
    +1
    Дуже дивно, що Шевченко розмовляє на російській мові. Він навчався і закінчив Українську школу в селі під Києвом, його батьки розмовляють українською мовою, в Києві 80% людей розмовляє Українською мовою, всі навчальні і не навчальні заклади на Українській мові. Звідки в Шевченка російська мова?
    Bolshoi
    Bolshoi, 04.08.2021 12:44
    -3
    Кстати, с Шевченко могли расстаться из-за того, что мало игроков Шахтёра выпускал на поле.
    Bolshoi
    Bolshoi, 04.08.2021 12:40
    +4
    По количеству бреда, эта статья может сравниться с перлами от кротовских тролей. Если надо было нагадить на Павелко, так на него есть столько компромата, что роман можно написать. Зачем сюда лепить ситуацию с тренером? Тем более что не Павелко решает этот вопрос, а мужики побогаче.