| Оновлено 14 серпня 2023, 18:06
59159
38

Є фінал! Насібов зробив божевільний камбек у півфіналі Олімпіади

Український борець у важкій сутичці відігрався і на останніх секундах вирвав перемогу

59159
38

На Олімпійських іграх 2020 на Токіо проходять змагання в греко-римській боротьбі у ваговій категорії до 67 кілограм.

Україну в цій дисципліні представляє 22-річний Парвіз Насібов. У півфінальній сутичці українець зустрічався з представником Єгипту Ельсайєдом Мохамедом.

У важкій сутичці Насібов поступився в першому періоді з рахунком 0:5. Але в другому періоді українець постійно йшов вперед і на останніх секундах відігрався і вирвав перемогу з рахунком 7:6.

Таким чином, Парвіз Насібов вийшов до фіналу, де зустрінеться з представником Ірану Мохаммадреза Гера. Фінал відбудеться 4 серпня.

Нагадаємо, що у чвертьфіналі Насібов переміг представника ОКР.