Михайло БРОДСЬКИЙ: «Шевченко може хотіти 3 мільйони, але він г***он»

Глава Федерації баскетболу України жорстко розкритикував тренера футбольної збірної

Михайло БРОДСЬКИЙ: «Шевченко може хотіти 3 мільйони, але він г***он»
© fbu.ua. Михаил Бродский

Президент Федерації баскетболу України Михайло Бродський емоційно висловився про відхід Андрія Шевченка з посади головного тренера національної команди по футболу:

«Звичайно, Андрій Шевченко має право хотіти 3 мільйони, але я вважаю, що він г***он. Фу», - написав Бродський у Facebook.

Читайте також: Андрій ПАВЕЛКО: «Поважаю рішення Шевченка».

Джерело — Facebook

(33 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Andrii Popovich
    Andrii Popovich, 03.08.2021 11:21
    +31
    Почитав його фейсбук, типовий ватнік керує баскетболом в Україні.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
    Vbolivalnyk-Peter, 03.08.2021 11:53
    +30
    Бродський поводить себе бидлувато звичайно. Однак як на мене Павелко та Шевченко (в першу чергу) теж себе повели м'яко кажучи некоректно. Чому одразу ж не сказати, що працює в збірній до завершення Євро? За цей час вже можна було би визначитися з новим тренером. Навіщо було писати, що з Шевою продовжили контракт до грудня 2022 року. Тепер маємо ситуацію, коли до відповідальних ігор у відборі до ЧС залишається місяць часу,а хто готуватиме комаанду до цих ігор - невідомо. Ситуація в групі і так не найкраща... Зазвичай нормальні люди якщо "накосячили" намагаються самі виправити ситуацію, а не перекладати відповідальність на когось іншого...
    Vyacheslav Kruts
    Vyacheslav Kruts, 03.08.2021 11:08
    +29
    каждый судит по себе
    Vsegda_Za_Metall (Finland)
    online
    Vsegda_Za_Metall (Finland), 03.08.2021 11:06
    +28
    К-культура.
    BUCH
    online
    BUCH, 03.08.2021 11:40
    +25
    Бродский забыл, как он сам первые свои миллионы заработал...
    Tom Sizemore
    online
    Tom Sizemore, 03.08.2021 11:46
    +20
    Що це за бидлячий виродок?
    DK1961
    online
    DK1961, 03.08.2021 11:51
    +18
    Г...н - нет. Трус, подкаблучник и приспособлец - да.
    udman1111
    udman1111, 03.08.2021 12:11
    +12
    Як цього хряка ще не посадили за все що воно натворило. Ще й нам його гнилі пости показують. Нахіба?
    DK1961
    online
    DK1961, 03.08.2021 11:51
    +12
    Приспособленец
    Николай Хомяков
    Николай Хомяков, 03.08.2021 11:59
    +11
    Andrii Popovich, 03.08.2021 11:21
    Почитав його фейсбук, типовий ватнік керує баскетболом в Україні.
    У нас країною керують типові ватники і колаборанти, а ,ви, про якийсь баскетбол...
    samird
    samird, 03.08.2021 11:42
    +11
    Уж чья бы корова мычала.
    adidas77
    adidas77, 03.08.2021 13:47
    +10
    А что он не так сказал?
    Как себя повели кумовья Павелко и Шева, нормально?
    Неужели нельзя было раньше сказать, что уходишь после Евро!
    Так подосрать Реброва того же. Который обязал себя контрактом с клубом.
    Так подосрать всю страну!
    Я уже не говорю, что не царское это дело, дать пресс конференцию на всю страну после Евро. И ответь открыто на все вопросы, как это делают во всех нормальных странах!
    Вы думаете Шева позволил бы себе такое сделать в Италии или Англии?
    - Да никогда в жизни!
    А у нас можно, у нас можно всё!
    Поэтому всё по делу сказано!
    Fender
    Fender, 03.08.2021 11:48
    +10
    Кто такой Бродский? Никто - просто невоспитанный человек. А Шева красавец - все что мог выжал из сборной и всего достиг своим умением и в любой ситуации оставаться человеком.
    Vlad Veniamin
    Vlad Veniamin, 03.08.2021 13:55
    +9
    На початку року не можна було поділитися своїми великими планами і що хочеш покинути збірну ? Лідор 100% .
    Тарас Рущак
    Тарас Рущак, 03.08.2021 13:52
    +9
    Га**он Шевченко, не га**он не має значення, він має піти. З такою грою нам світить останнє місце в підгрупі на вихід на ЧС.
    Добровольський Володимир
    Добровольський Володимир, 03.08.2021 12:30
    +9
    Поход Шевченка в партию регионов говорит о многом...
    Юрій Ганусяк
    Юрій Ганусяк, 03.08.2021 12:53
    +8
    шевченко видатний футболіст але своєрідна людина, згадайте як він кинув у важкий час мілан, з яким він досяг всіх своїх вершин.
    28cm
    28cm, 03.08.2021 11:56
    +8
    что за долбоёб?
    имеешь мнение - молодец, но не на фейсбук же, при этом занимая такую должность
    стыд
    вибачте що кацапською
    Pop
    Pop, 03.08.2021 14:55
    +7
    Поддерживаю высказывания этого лысого.Всем кто искренне считает что Шевченко поднял сборную на новый уровень и улучшил качество игры -сочувствую,Шева игрок-да!Шева тренер-нет!Почувствовал что ничего исправить не может и сбежал,ну и славненько))Вспомните что этот крысеныш говорил после поражений команды на евро:игроки не выполнили мою установку,уровень игроков слабый и т.д и т.п.После побед этот крысенок на весь мир говорил что он выиграл этот матч!Он знал что уйдет и поднимал себе цену,уверен на 100процентов что его тренерская карьера будет такой же "успешной"как и политическая.Греби Андрюша,греби отсюда.
    Виктор Волков
    Виктор Волков, 03.08.2021 12:27
    +7
    Практически на ЧЕ наша сборная ничего не показала , и только стечение обстоятельств вынесло её на поверхность. Выиграла у Сев, Македонии с трудом и у Швеции с удалённым игроком, и то случайно на последней секунде. Так что Бродский прав на 100%, молодец, что не побоялся сказать , что думает. Вот бы все так честно высказывались. Может пользы для украинского спорта было бы больше.