ВІДЕО. Як літали урни. Бійка між стюардами та фанатами Динамо

Київське «Динамо» перемогло «Верес» Рівне з рахунком 4:0

ВІДЕО. Як літали урни. Бійка між стюардами та фанатами Динамо
© Telegram

Київське «Динамо» перемогло «Верес» Рівне з рахунком 4:0 у домашньому поєдинку 2-го туру УПЛ.

В ході гри виникла бійка між стюардами матчу і фанатами «Динамо».

У пабліку Динамо Київ Inside повідомили про те, що сталося, так: «З приводу бійки в секторі. Ексцес виконавців. Один з фанів намагався прорватися на поле, один з охоронців занадто перестарався у захопленні. Обурилися і погундосили. Буває».

ВІДЕО. Бійка між стюардами та фанатами Динамо

 

 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Telegram

(54 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Alexander Киев
    Alexander Киев, 02.08.2021 20:15
    -1
    Inka Dinka, 02.08.2021 18:54
    Фанаты Динамо это быдлота быдлот в основном. Как и фанаты Московского Спартака. Поэтому нормальные люди из других городов не любят этот клюб.
    Не только с других городов, но со своего города. Крайне мало людей, которые хоть где-то их( ДНО это киевское) поддерживают, я уже молчу о том, чтобы кто-то семьей ходил на матч.
    avk2307
    avk2307, 02.08.2021 20:12
    -1
    Fangold, 02.08.2021 10:09
    Ультрас молодці, путінський суркіс пригнав тітушок під виглядом стюардів, щоб не пустити ультрас зробили систему ідентифікацій ПІБ при купівлі абонементів, щоб потім здати цю базу росії, як це зробив ахметов в 2014 році, коли українські ультрас Шахтаря замість того щоб боронити Донецьк від русні, були знищені шляхом ідентифікації з бази Шахтаря
    Хватит прикрывать эту быдлоту идентификацией и т.д.
    Большинство из них в возрасте 14-18 лет. Они не то что про Луческу не знали, а и о Динамо мало знают. Пришли минуте на 30й и сразу прорваться на поле через каждые десять минут пытались. Ну наверное такие болельщики. Ну и сами видите их количество и слава богу в чёрном, а не в футболках клуба.
    Inka Dinka
    Inka Dinka, 02.08.2021 18:54
    -1
    Фанаты Динамо это быдлота быдлот в основном. Как и фанаты Московского Спартака. Поэтому нормальные люди из других городов не любят этот клюб.
    Владимир Копяк
    Владимир Копяк, 02.08.2021 17:44
    0
    Существует много способов раз и навсегда прекратить на трибунал этот беспредел, и даже без применения оружия на поражение, хотя многие отморозки на трибунах этого заслуживают. Но почему-то те, от кого это зависит, не делают этого... Почему? Я тоже не знаю... Могу только догадываться...
    Fangold
    Fangold, 02.08.2021 17:31
    0
    Alex Danchenko, 02.08.2021 13:27
    Стюарты тоже неадекваты, урны в ответ бросают, кого туда набрали?
    Тітушок
    protiv sistemy
    protiv sistemy, 02.08.2021 15:18
    -3
    SandroKing, 02.08.2021 06:02
    То ж не кресла, а урны. Своего знатно приложили тот даже не понял откуда прилетело. Сразу перехотелось участвовать. Да и какие то фанаты? Команда выигрывает 2-0 на 6-й минуте, а они Луческу поносят. Обычная быдлота.
    А мені здається, що звичайна бидлота, це ті, хто прийняв Луческу в Динамо без вибачень і пояснень після того як він поїхав на росію тренерувати Зеніт після захоплення Криму початку тимчасової окупації. Тільки звичайне бидло могло таке проковтнути.
    protiv sistemy
    protiv sistemy, 02.08.2021 14:38
    +2
    Гріша Суркіс - ватний підорас!
    SuperleagueUkraine
    SuperleagueUkraine, 02.08.2021 13:45
    0
    Типичная дырявая опзж движуха. Только беспредельничать и могут
    Alex Danchenko
    Alex Danchenko, 02.08.2021 13:27
    +3
    Стюарты тоже неадекваты, урны в ответ бросают, кого туда набрали?
    Александр Сенько
    Александр Сенько, 02.08.2021 12:05
    +1
    Якщо не буде ніякоі реакціі на це то потім будемо отримувати ще більше різних сюрпризів!
    Artyom_I
    Artyom_I, 02.08.2021 11:17
    +5
    Им тот футбол 300 лет не нужен. Пришли на стадион побыковать.
    pas2012
    pas2012, 02.08.2021 11:11
    +2
    Дікарі приходять не вболівати а шукати собі пригод,йдіть на передову і покидайте крісла в сторону Росії.Варвари....
    georg109
    georg109, 02.08.2021 10:53
    +5
    Уроды!!! Кресла зачем ломать???
    cucumber
    cucumber, 02.08.2021 10:38
    -2
    Стюарды тоже впоряде, себя в обиду не дают!
    BORIS Borisov
    BORIS Borisov, 02.08.2021 10:31
    +2
    Fangold, 02.08.2021 10:09
    Ультрас молодці, путінський суркіс пригнав тітушок під виглядом стюардів, щоб не пустити ультрас зробили систему ідентифікацій ПІБ при купівлі абонементів, щоб потім здати цю базу росії, як це зробив ахметов в 2014 році, коли українські ультрас Шахтаря замість того щоб боронити Донецьк від русні, були знищені шляхом ідентифікації з бази Шахтаря
    Ті йобану.... Й?
    Maslyaspor
    Maslyaspor, 02.08.2021 10:27
    +3
    От саме ця бидлота проти того щоб квитки на стадіон продавались по документам . Бо нафіг треба потім штрафи платити. Але й зараз вже стільки відео є про правопорушення , треба за це банально штрафувати , а в тих людей які наймають це бидло для своїх цілей грошей вистачить виплачувати штрафи за цих дибілів.
    Fangold
    Fangold, 02.08.2021 10:09
    -8
    Ультрас молодці, путінський суркіс пригнав тітушок під виглядом стюардів, щоб не пустити ультрас зробили систему ідентифікацій ПІБ при купівлі абонементів, щоб потім здати цю базу росії, як це зробив ахметов в 2014 році, коли українські ультрас Шахтаря замість того щоб боронити Донецьк від русні, були знищені шляхом ідентифікації з бази Шахтаря
    Emix
    Emix, 02.08.2021 10:05
    +5
    Скільки можна вошкатися з тими дебілами на трибунах? Їх вже пора пиздити так щоб тиждень кров'ю постяло і закопали.Біля ВР чи Офісу Президента поліція це добре вміє робити, а тут стоять дивляться на бидлоту.
    FootFun
    FootFun, 02.08.2021 09:45
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    zzg77, 02.08.2021 09:11
    А кто сказал, что это болельщики Динамо? Больше смахивает на "титушек", которых нанял Палкин.
    Больше похоже на то, что такое как ты нужно усыплять
    Igor-fanDK
    Igor-fanDK, 02.08.2021 09:32
    +3