Захисник Ворскли Якубу: «Не знаю, що сталося, але ми все виправимо»

Команда вилетіла з єврокубків

Захисник Ворскли Якубу: «Не знаю, що сталося, але ми все виправимо»
© vorskla.com.ua

Захисник «Ворскли» Якубу прокоментував поразку від КуПСу 2:3 в матчі кваліфікації Ліги конференцій.

«Дуже велике розчарування, але так буває. Іноді ти програєш, іноді виграєш. Тепер потрібно розібрати помилки і сконцентруватися на чемпіонаті».

«Не знаю, що сталося на останніх секундах. Вони отримали шанс і використовували його. Ми все виправимо і повернемося», - сказав Якубу.

Джерело — Футбол 1/2/3

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Istm
    online
    Istm, 30.07.2021 17:30
    0
    BUCH, 30.07.2021 12:52
    Лично я считаю, что это был слив чистой воды... + Судья помог....
    то навіщо місце чуже займати в єврокубках.
    Мабуть від Дніпра-1 чи Десни було б більше користі.
    Istm
    online
    Istm, 30.07.2021 17:28
    +1
    шо ви виправите, балаболи?
    ганебний виліт з третього за рангом єврокубкового турніру від клубу з бюджетом Миная.
    kum_Poltava_
    online
    kum_Poltava_, 30.07.2021 17:10
    +2
    Ви уже вилетіли, нічого виправляти.
    victorpolo
    victorpolo, 30.07.2021 14:45
    0
    Молодец. все правильно сказал: не заканчивать же карьеру на этом?!!! У всех бывают тяжелые периоды... и ШД, и ДК вылетали от малоизвестных команд... Выводы должен делать президент клуба, в первую очередь! Ему было известно, что состав ослаблен, но он ничего не предпринял за межсезонье! наверное, у него свои трудности... но пока вот такой результат! Пусть наигрывают молодежь, и возможно достигнут лучших результатов (если не распродадут раньше).
    suforza1921
    suforza1921, 30.07.2021 13:26
    +9
    Сподіваюся, Ворскла в найближчі 5 років не потрапить в єврокубки. Бо це майстер зливу жилінам і купсам на останніх хвилинах. Не треба нам такий повпред, дякуємо. Олександрія два роки тому і навіть Колос в минулому році попри поразку від хорватів у дод. ,час і то краще виступили
    ALKOSruLKA
    online
    ALKOSruLKA, 30.07.2021 13:21
    +11
    "ісправітє"... цілий рік колгоспники битимуться за 5 місце, щоб потім знов обіср@атися з якимись Люксембургами чи Андоррами ...
    roman75zpr
    roman75zpr, 30.07.2021 13:21
    +14
    Не надо, пожалуйста, не куда возвращаться
    BUCH
    online
    BUCH, 30.07.2021 12:52
    0
    Лично я считаю, что это был слив чистой воды... + Судья помог....
    vivl04
    vivl04, 30.07.2021 12:40
    +12
    Случилось то, что после водопоя второго тайма, вы вместо контроля над мячом, стали тянуть резину всякими вытребеньками. И капут. Уже настроиться на игру сил не хватило. Волыньте и дальше. Лигу то расширили.)))
    alekos59
    alekos59, 30.07.2021 12:31
    +12
    Куда ты уже вернешься, недолугий!