Артем ФРАНКОВ: «Сумно. Господар Ворскли здатний зробити висновки»

Спеціаліст підбив підсумки вильоту полтавчан з Ліги конференцій від скромного фінського клубу КуПС

Артем ФРАНКОВ: «Сумно. Господар Ворскли здатний зробити висновки»
© ФК Ворскла

Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков прокоментував виліт полтавської «Ворскли» від фінського клубу КуПС (2:2, 2:3) у другому кваліфікаційному раунді Ліги конференцій.

«Ну що ж, результат протистояння «Ворскли» з фінами дуже вкладається в те, що відбувається в 2021 році. І в нічию з тими ж фінами у відборі ЧС, і в події на Євро-2020... Натякають типу — місце ваше ось там, сидить і не рипайтеся, поки казахи колобродять!

Сумно. І найсумніше — ті висновки, які цілком здатний, не дай бог, зробити господар «Ворскли», — написав Франков.

Джерело — Telegram

(41 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Михаил Васильев
    Михаил Васильев, 30.07.2021 19:43
    0
    Как и все в этой стране...
    Artyom_I
    online
    Artyom_I, 30.07.2021 10:28
    +2
    Тоже снимутся с чемпионата?
    vovandel_
    vovandel_, 30.07.2021 10:05
    -1
    Надо не увеличивать УПЛ, сокращать
    Shara
    Shara, 30.07.2021 09:48
    +3
    Ворскла очень грязно играет, тому пример матч с Днепром. Наиграли, что заработали. Карма.
    Владимир Пидвирный
    Владимир Пидвирный, 30.07.2021 09:08
    +2
    Висновок один - повний провал, Це не тренер, це пусте місце. Такого позору ще не було.
    ALKOSruLKA
    online
    ALKOSruLKA, 30.07.2021 08:52
    +9
    Останніх років 10-15 ворскла не грає, у мучиться...
    axylinam
    axylinam, 30.07.2021 08:41
    +14
    Ничего удивительного,у нас две нормальные команды,остальные клубы играют на уровне каких нибудь немецких полуаматоров,плюс зрительский интерес практически нулевой,содержать такие команды могут или мазохисты,или если на голову свалились шальные деньги
    Kivals_grozny
    Kivals_grozny, 30.07.2021 08:39
    +5
    Выводы, как у Президента Альянса?
    Пеналь - не поставили!
    Дали красную, а могли и желтой ограничиться!
    И вообще - всю игру свистели в одну сторону?