Президент ПФЛ: «В Альянса нові інвестори. Він не зійде з дистанції»

Ситуація з клубом з Липової Долини кардинально змінилася, вважає Олександр Каденко

Президент ПФЛ: «В Альянса нові інвестори. Він не зійде з дистанції»
© ФК Альянс

Президент ПФЛ Олександр Каденко прокоментував ситуацію з участю «Альянса» в чемпіонаті Першої ліги.

«Ситуація, пов'язана з виступом «Альянса» на професійному рівні, сьогодні кардинально змінилася. У команди з'явилися нові інвестори, і вона не зійде з дистанції. «Альянс» звернувся до ПФЛ з проханням про перенесення чергового календарного матчу з «Оболонню». Ми із розумінням поставилися до ситуації і пішли назустріч команді з Липової Долини. Про це прохання «Альянса» ми поінформували його чергового суперника — «Оболонь». І тепер чекаємо офіційної згоди киян про те, що вони не проти цього перенесення», — зазначив Каденко.

Рішення розформувати «Альянс» було прийнято після першого туру Першої ліги, в якому команда з Липової Долини програла «Металісту» (0:2), завершуючи матч удев'ятьох. Після цього президент клубу Сергій Демченко повідомив про зняття команди з чемпіонату.

Джерело — Meta-ratings.com.ua

(66 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    BUCH
    online
    BUCH, 29.07.2021 17:10
    +8
    Вот теперь интересно...
    А кто эти новые инвесторы и с кем они связаны???
    Скоро узнаем....
    Comrade Me
    Comrade Me, 29.07.2021 20:25
    +5
    После влета в следующем матче с Оболонью нытье про продажное судейство будет?
    rus
    rus, 29.07.2021 18:22
    +3
    ALKOSruLKA, 29.07.2021 17:22
    ...з одним хитрож0пим Красніковим
    А может с одним хитрожОпим Саркисов.
    Metall86Kh
    Metall86Kh, 29.07.2021 23:54
    +1
    Походу Альянс стал Дырка 3 состав!!!
    Don Sergio
    Don Sergio, 29.07.2021 17:49
    +1
    Вот это будет ирония, если клуб выйдет в УПЛ , как будет кусать локти этот колхозник
    Kivals_grozny
    Kivals_grozny, 29.07.2021 19:36
    0
    А чего-бы не пойти навстречу Альянсу?
    Давайте под них изменим регламент:
    за фото последней надежды - красные карточки игрокам Альянса не давать - ни при каких обстоятельствах
    За разговоры с судьей и нарушение в своей штрафной площадке - жёлтые карточки игрокам Альянса не показывать - ни при каких обстоятельствах
    И, в случае, если... переносить игры для ФК "Альянс"
    Вот какого хрена Оболонь должна идти на встречу и соглашаться на перенос этого матча?
    Не было времени хорошо подготовиться к игре игрокам Альянса?
    А кто всю эту котовасию замутил?
    sashaddd25 Саша (металлолом сдали на приёмку)
    sashaddd25 Саша (металлолом сдали на ..., 29.07.2021 19:27
    0
    Альянс жив !!!
    Burevestnik
    online
    Burevestnik, 29.07.2021 19:46
    -1
    а чё, можно и перенести матч,
    так часика на 1,5 - 2...
    pricolist
    pricolist, 29.07.2021 19:47
    -2
    Вот отличненько, буду ходить на матчи) Такой стадион не должен пустовать без команды хотя бы первой лиги.
    ALKOSruLKA
    ALKOSruLKA, 29.07.2021 17:22
    -10