КОБІН: «Селезньов забивав у всіх турнірах - від Ліги чемпіонів до УПЛ»

Тренер «Миная» задоволений тим, що вдалося підписати форварда

КОБІН: «Селезньов забивав у всіх турнірах - від Ліги чемпіонів до УПЛ»
© fcminaj.com

«Минай» лише в останній момент повернувся в УПЛ, а тренер Василь Кобін задоволений тим, що вдалося підписати досвідченого форварда Євгена Селезньова.

«Я знаю цього футболіста добре. Він забивав у всіх турнірах, де брав участь: від Ліги чемпіонів до внутрішнього чемпіонату.   Сьогодні таких діючих футболістів-голеадорів в Україні залишилося двоє: він і Олександр Гладкий. Поруч з ним молоді гравці будуть вчитися і набиратися досвіду».

«Це важливо. Селезньов допоможе «Минаю», він зараз багато працює», - сказав Кобін.

Джерело — ФК Минай

(16 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    terhoha
    terhoha, 28.07.2021 14:03
    +3
    Селезньов - днище. Кобін за те що взяв цього алкаша-заробітчанина теж саме.
    kadaad .
    kadaad ., 28.07.2021 13:19
    +6
    Главное в этой фразе- забивал, а теперь только пешком по полю ходит.
    alefteev77
    alefteev77, 28.07.2021 12:08
    +6
    А вот в чемпионате Закарпатской области Селезнев еще не забивал.
    Oliev001
    Oliev001, 28.07.2021 12:05
    -5
    Откуда про это могут знать школьники, которых тогда и в помине не было?)))
    Алексей Есенин
    Алексей Есенин, 28.07.2021 11:59
    +4
    два клоуна в одном клубе, маловато, жгите дальше!!!)))
    Ігор Ігор
    Ігор Ігор, 28.07.2021 11:41
    +10
    Він вже назабивав за Колос, і молоді в нього
    "навчились".
    Robert Monroe
    Robert Monroe, 28.07.2021 11:28
    +11
    Селезньов зараз ні на що не здатний, крім пробивання пенальті.
    BUCH
    online
    BUCH, 28.07.2021 11:26
    +3
    Ну подписали и повеселили)))
    Через пару месяцев посмотрим...
    potemkin78
    online
    potemkin78, 28.07.2021 11:21
    +8
    подписуй скорее Милю, будет шикарная парочка твикс
    Костя Шевченко
    Костя Шевченко, 28.07.2021 11:21
    +12
    Ага, в минулому сезоні УПЛ забив 5 голів - усі з пенальті.
    Vbolivalnyk-Peter
    Vbolivalnyk-Peter, 28.07.2021 11:18
    +15
    А також забивав на тренувальний процес та дисципліну....