Експерт: «Коростильов має шанс завоювати медаль в Токіо»

Спеціаліст прокоментував виступ українського спортсмена на Олімпіаді-2020

2130
0

Першим з українських спортсменів міг зійти на олімпійський п'єдестал у Токіо стрілок Павло Коростильов, однак у вправі ПП-3 він фінішував четвертим.

Заслужений тренер України Степан Старинський прокоментував виступ спортсменів у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 метрів.

«Ми розраховували, що львів'янин Павло Коростильов і рівнянин Олег Омельчук проб'ються у фінальну частину змагань, а вже потім замахнуться на місце на п'єдесталі пошани. Ближче до вершини опинився Коростильов, який у фінальній частині тривалий час поступався тільки майбутньому чемпіону - іранцю Джаваду Форугхі, але в заключних серіях дещо зменшив оберти.

Беручи до уваги гостру конкуренцію в цьому виді програми, четверте місце — дуже почесне, і все ж, хотілося більшого, адже п'єдестал був зовсім поруч. Однак у Коростильова ще є шанс завоювати в Токіо медаль, адже йому ще виступати у вправі МП-8.

Що стосується досвідченого Олега Омельчука, то він на останніх стартах в кваліфікації регулярно показував результати в межах 590 очок, але в Токіо вибив скромні 575, і про фінальну частину довелося відразу забути. Прикро, що свою найгіршу стрільбу на міжнародній арені Омельчук показав саме на Олімпійських іграх, на підготовку до яких було витрачено стільки сил», — вважає Старинський.