Заміна Вільярреалу. Динамо проведе спаринг зі ще однією турецькою командою

Кияни зіграють на зборі з «Газіантепом»

Заміна Вільярреалу. Динамо проведе спаринг зі ще однією турецькою командою
© ФК Динамо Київ

Київське «Динамо» знайшло нового спаринг-партнера замість «Вільярреала». Ним став представник Суперліги Туреччини «Газіантеп» з однойменного міста.
 
Гра відбудеться в неділю, 25-го липня, початок о 18.00 за київським часом.
 
Матч з «Газіантепом» стане заключним під час літньої підготовки столичної команди до нового сезону. 26-го липня підопічні Мірчі Луческу повернуться до Києва, де безпосередньо готуватимуться до першого матчу чемпіонату України проти рівненського «Вереса», який відбудеться 1 серпня в Києві.
 
Раніше стала відома дата проведення контрольного матчу «Фенербахче» - «Динамо».

Джерело — ФК Динамо Київ

(10 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    SportsMan
    SportsMan, 25.07.2021 04:28
    +1
    Viktor Krichevskii, 24.07.2021 21:45
    нахрена эти игры ....уже б чемп укр. играли...бред какой то...видно заплатили за сборы и сидят как по путевке до конца бо уплочено
    Слабо сначала прочитать, чтоб не задавать неумные вопросы?
    SportsMan
    SportsMan, 25.07.2021 04:26
    +1
    Face Control, 24.07.2021 21:49
    Ахахаахах, эти бездари совсем страх потеряли, товарняки у них.
    Технарь Минаю устраивает?
    Bulba_sumkin
    online
    Bulba_sumkin, 24.07.2021 22:47
    -4
    Ахахаххаха)))
    Face Control
    Face Control, 24.07.2021 21:49
    -11
    Коментар згорнуто. Показати
    Ахахаахах, эти бездари совсем страх потеряли, товарняки у них.
    Viktor Krichevskii
    Viktor Krichevskii, 24.07.2021 21:45
    -8
    нахрена эти игры ....уже б чемп укр. играли...бред какой то...видно заплатили за сборы и сидят как по путевке до конца бо уплочено
    NM16071
    NM16071, 24.07.2021 21:18
    +2
    Alex Romanov, 24.07.2021 20:59
    Уже УПЛ стартовала, какого фига они ещё на сборах?
    Тому що Динамо в першому турі мало грати з Минаєм, який ще не зібрав команду. Футбол України називається. Слава Павелкам.
    Хью Джекман
    Хью Джекман, 24.07.2021 21:01
    +2
    Alex Romanov, 24.07.2021 20:59
    Уже УПЛ стартовала, какого фига они ещё на сборах?
    Шахтеру тоже бы дали отгулы из-за сборников, только ему это не выгодно, через неделю важные игры с Генком.
    Alex Romanov
    Alex Romanov, 24.07.2021 20:59
    -12
    Уже УПЛ стартовала, какого фига они ещё на сборах?