24.07.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Несподівано нервова кінцівка. Шахтар у Києві обіграв Інгулець

Команда Де Дзербі стартувала в чемпіонаті з переможного результату

Несподівано нервова кінцівка. Шахтар у Києві обіграв Інгулець

Віце-чемпіон України, донецький «Шахтар», нарешті дочекався свого старту в українській Прем'єр-лізі. Дочекалися і вболівальники «помаранчево-чорних» та й, мабуть, багато хто з нейтральних фанатів футболу. Дуже вже хотілося побачити оновлений «Шахтар» з новим тренерським штабом на чолі з італійським наставником Роберто де Дзербі та зоряними новачками команди.

Цього літа «гірники» провели одну з найгучніших трансферних кампаній в своїй історії. З «Бенфіки» прийшов атакуючий півзахисник Педріньо, із «Сассуоло» добре знайомий де Дзербі центрбек Марлон, а із «Аякса» забивний форвард Траоре. Також до трансферів клубу можна додати 18-річного талановитого фулбека бразильського «Інтернасьонала» Вінісіуса Тобіаса, утім технічний правий захисник приєднається до команди лише в лютому 2022-го. В цілому за новачків клуб виклав 46 млн євро! Ну і давайте не забувати за Коноплю, Бондаренка і Сікана, які повернулися з оренд.

У «Інгульця» трансферна компанія пройшла набагато прозаїчніше, але також була досить активною. Петрівців покинуло 13 гравців, в тому числі і лідери Сітчінава і Балан. Їх замінити були покликані не менш відомі новачки - Сітало та Полегенько відповідно. Також команду поповнили воротар Гальчук та польові гравці Опанасенко, Шарай, Поспєлов і Майкл Гопей.
Очікувано матч розпочався атаками «Шахтаря». Донеччани так міцно захопили м'яч, що петрівці не могли навіть зачепитися за ігровий снаряд. Технічні «гірники» грали дуже швидко, в короткий пас, практично не роблячи більше трьох торкань.
І вже перша ж атака господарів ледь не призвела до голу. «Гірники», немов граючи в футзал, красиво вивели Додо на ударну позицію, постріл фулбека парирував Гальчук, а добивання Соломона було не дуже вдалим і кіпер вдруге виручив команду. 

«Інгулець» всією командою влаштувався на своїй половині поля і пропустив. На 13-й хвилині Соломон, який в цей день святкував своє 22-х річчя, фінтами розкидав Полегенька і прострілив на Траоре. Ласіна відірвався від двох захисників і в один дотик переправив м'яч у сітку воріт - 1: 0!

Після першого взяття воріт «Шахтар» продовжив свій натиск. Фаворити поєдинку грали красиво і впевнено. Це радувало око і дає надію на вдалий виступ команди в єврокубковій кампанії. Втім, у «Інгульця» також був момент. Але це скоріше заслуга не підопічних Лавриненка, а помилка Матвієнка, який слабо віддав на Трубіна, та Сітало не зміг переграти кіпера.

Другий гол у виконанні «Шахтаря» видався не менш красивим. Степаненко черпачком закинув на хід Патріка і Алан вже в падінні в дотик зробив рахунок - 2:0!
 

У другому таймі «Інгулець», мабуть усвідомивши, що втрачати в цьому матчі вже нічого, став задумуватися і про чужі ворота. Але позиційні атаки у команди Лавриненка все одно ніяк не виходили. «Шахтар» знову міцно забрав м'яча і в одній з атак ледь не забив Соломон. Але удар ізраїльтянина пройшовся в сантиметрах від стійки воріт Гальчука.

Господарі матчу продовжували комбінувати. Причому, робили вони це настільки скрупульозно, що, подумалося, Де Дзербі дав установку - з дальньої дистанції не забивати. Показовою була не одна атака «гірників». І Степаненко і Майкон не раз могли заряджати свою гармату, але в усіх випадках продовжували атаку пасом до штрафної.

А на 80-й хвилині «Інгульцю» вдалася чи не перша атака в матчі. Козак зачепився за м'яч, віддав на Опанасенка, той прострілив і Гопей переправив м'яча у ворота - 2:1!

Незважаючи на пропущений гол дебютний матч «Шахтар» провів впевнено і красиво. Двічі голи «гірників» скасовували через офсайди, один раз Соломон потрапив в штангу, ще кілька забійних моментів донеччани просто не реалізували. Втім, не будемо забігати наперед - «Інгулець» провів матч з думками про оборону, і створив один небезпечний момент біля воріт Трубіна. Щоб поставити оцінку нинішньому віце-чемпіону України, варто дочекатися опонентів іншого рівня. Це ж стосується й «Інгульця».
 

 

Українська Прем'єр-Ліга. 1 тур.

«Шахтар» - «Інгулець» - 2:1

Траоре (12), А.Патрік (34) - Гопей (81)

Тете (93) - Запорожець (40), Павлов (66)

«Шахтар»: Трубін, Додо, Марлон, Матвієнко, Корнієнко (Вітао, 82), Майкон, Степаненко, Педріньо (Тете, 70), Патрік (Судаков, 70), Соломон (М.Антоніо, 88), Траоре.

«Інгулець»: Гальчук, Полегенько, Поспєлов, Ковальов, Павлов (Козак, 73), Опанасенко, Шишка, Коробенко, Запорожець, Шарай (Головкін, 72), Сітало (Гопей, 46).

Арбітр: Дмитро Кривушкін (Харків)

НСК «Олімпійський» (Київ)

ШАХТАР - ІНГУЛЕЦЬ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Події матчу
81' ГОЛ ! М'яч забив Майкл Гопей Стефен (Інгулець).
34' ГОЛ ! М'яч забив Алан Патрік (Шахтар Донецьк).
12' ГОЛ ! М'яч забив Лассина Траоре (Шахтар Донецьк).

Максим Щербаков, Sport.ua

(33 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    adidas77
    online
    adidas77, 25.07.2021 12:30
    -1
    .Zp0rt.., 25.07.2021 09:20
    У донецких стало модно называть себя киевлянами, потому что быть донецким - это позор
    Они просто часто любят переобуваться, когда им выгодно
    D.Bykoff
    D.Bykoff, 25.07.2021 10:45
    -5
    Ай, знатно полыхают очки вместе с хвостами у шубных мармазеток! Фпирёт, гугнивые кипрские шлимазлы, бхахахахахаха!
    __FunnyCat__
    __FunnyCat__, 25.07.2021 10:37
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Obolon, 25.07.2021 00:43
    Много киевлян болеют за шахтёр!! А как сегодня на сдадиони кртчали за ингулец я киевский и болею за ингулец ( киевские только торти и п.. сы) ето я Вам говорю как коренной Киевлянин!

    Приблизительно такое же количество, которое побывало на Луне
    АЛыксанлр Киев , зачем тебе новый Ник ?
    __FunnyCat__
    __FunnyCat__, 25.07.2021 10:32
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Шо тут, ржавые после отскока от Инцгултца уже снова ЛЧ ртом забирают ?
    Igor-fanDK
    online
    Igor-fanDK, 25.07.2021 09:30
    -1
    Кротам доброе утро, хотя какое оно у них доброе, пьяные валяются где то, если до утра седели тут и дежурили, отбеливали свой любимый клюб
    drekcler1
    drekcler1, 25.07.2021 09:21
    +1
    Obolon, 25.07.2021 00:43
    Много киевлян болеют за шахтёр!! А как сегодня на сдадиони кртчали за ингулец я киевский и болею за ингулец ( киевские только торти и п.. сы) ето я Вам говорю как коренной Киевлянин!
    Ты чучело а не Киевлянин,как там на дамбасе живётся?Паспорт раиси приготовил для голосования.
    .Zp0rt..
    .Zp0rt.., 25.07.2021 09:20
    0
    Obolon, 25.07.2021 00:43
    Много киевлян болеют за шахтёр!! А как сегодня на сдадиони кртчали за ингулец я киевский и болею за ингулец ( киевские только торти и п.. сы) ето я Вам говорю как коренной Киевлянин!
    У донецких стало модно называть себя киевлянами, потому что быть донецким - это позор
    cerik66
    cerik66, 25.07.2021 09:13
    +4
    Obolon, 25.07.2021 00:43
    Много киевлян болеют за шахтёр!! А как сегодня на сдадиони кртчали за ингулец я киевский и болею за ингулец ( киевские только торти и п.. сы) ето я Вам говорю как коренной Киевлянин!
    ( я Вам говорю как коренной Киевлянин!) Ты паскудник даунбаский а не Киевлянин.
    Darkness1984
    online
    Darkness1984, 25.07.2021 09:12
    +5
    Bolshoi, 25.07.2021 08:56
    Задрали вы уже своей войной, которая закончилась 76 лет назад. Вы новую начали. Скучно, девочки?
    И чем рашисты лучше нацистов?
    Они ещё сейчас напишут, "можем повторить"
    Darkness1984
    online
    Darkness1984, 25.07.2021 09:08
    +6
    Гол от Ингульца шикарен.
    Привет защите Шахтера
    Bolshoi
    Bolshoi, 25.07.2021 08:56
    +7
    Задрали вы уже своей войной, которая закончилась 76 лет назад. Вы новую начали. Скучно, девочки?
    И чем рашисты лучше нацистов?
    Sosed12345
    Sosed12345, 25.07.2021 08:17
    +10
    Face Control, 24.07.2021 21:48
    Так Шахтёр правда будет чемпионом, подачек от нас в виде косточек не будет, это бывает примерно раз в 5 лет.
    В прошлом сезоне твой шлЮхтер был чемпионом по заглотам. И в этом будет
    Nashwill
    Nashwill, 25.07.2021 06:34
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    Бачу,дєрьмаксік тут гівно не встигає ковтати так,як і булька срулькін
    Lion
    Lion, 25.07.2021 03:23
    -7
    Совы уже угомонились.....
    Bolshoi
    Bolshoi, 25.07.2021 02:17
    +7
    Bulba_sumkin, 24.07.2021 22:30
    Пердаки дренамовского отребья начали ярче гореть))
    Не зря Педриньо купили, пердаки, это ваше всё
    KARABAS55
    KARABAS55, 25.07.2021 02:10
    -8
    Игорь Петров, 24.07.2021 23:00
    По первой официальной игре, тем более против Ингульца, судить сложно, но что бросилось на первый взгляд, команда начала применять высокий прессинг и игра один в один при отборе, что лишило опонента практически любой контригры, по защите судить не возможно, т к Ингулец практически не атаковал, но две ошибки Матвиенко, одна привела к взятию ворот, это не показатель, посмотрим с более серьёзным соперником. По игрокам, Соломон и Додо - класс , Педриньо , видно не вооруженным глазом, топ игрок, Траоре, типичный форвард таранного типа и гол забил и в подигрыше в штрафной смотрелся. Остальные на своём уровне, разочаровывает Тете , парень явно деградирует. Но по-сравнению с флегматичным Каштру, живчик Де Дзерби постоянно в игре, эмоции через край, так что футболистам он спокойной жизни не даст, думаю команда будет набирать с каждым матчем. Игра команды смотрится, единственно что навеяло из прошлого, вместо 5:0, что вытекало из логики матча, получилось 2:1, надеюсь итальянец больше такого пижонства не позволит.
    Пижонили не то слово. Порой это доходило до абсурда.
    Bolshoi
    Bolshoi, 25.07.2021 02:08
    +6
    Bulba_sumkin, 24.07.2021 23:03
    Ах, и да, если я с Черновцов, это по твоему беженец!) Нищеброд, заработай денег и купи себе квартиру в любом другом районе Киеве, хватит жить в маминой сталинке)) Бомж блин, тьфу!)
    Сталинка на Троещине?
    adidas77
    online
    adidas77, 25.07.2021 00:58
    +7
    Obolon, 25.07.2021 00:43
    Много киевлян болеют за шахтёр!! А как сегодня на сдадиони кртчали за ингулец я киевский и болею за ингулец ( киевские только торти и п.. сы) ето я Вам говорю как коренной Киевлянин!
    Ты хоть все буковки большие нарисуй, киевлянином не станешь. Не позорься киевлянин макеевский
    adidas77
    online
    adidas77, 25.07.2021 00:50
    +8
    Aleks04, 24.07.2021 23:27
    Я тоже был в 2012, как раз после Евро. На выезде против кротов. Не самый худший город, но и не один из лучших на то время точно. Сам удивлялся, что многие считали Донецк вторым городом в Украине. Совок совком. Стадион бриллиант, но город не соответствует уровню стадиона. Ну и контингент донецкого быдла..)
    Я на Евро там был.
    Просто был в шоке от контингента населяющего город.
    Никогда такого не видел!
    Естественно были и нормальные люди, но сколько быдла, алкашни и нариков.
    Самое интересное все эти личности встречаются и в других городах.
    Но концентрация таких типов в Донецке, просто зашкаливала!
    Я сразу подумал, а как же тогда в условной Макеевке живут....
    Если столица Донбасса такая.
    А стадион да, был отличный на то время!
    Помню как дренаж справился с нереальным ливнем, когда с Францией играли на Евро.
    VAD
    VAD, 25.07.2021 00:49
    -4
    MasterSith_2013, 24.07.2021 23:52
    Гра вийшла цікава але є питання по Шахтарю новий спонсор ліги Vbet Шахтарю того сизону робили виключення як для чемпіона що може носити самей перший герб премєр ліги так як чемпіон має право ок. Цього сизону вони віцечемпіони чому у них той самий лейб а в усіх vbet. Не в одних них офіційний спонсор Pari match і другі команди носять герб нової прем'єр ліги. Що це означає? Шахтар неполучить просто кошти від ліги чи получить і плював на всіх зверху?
    Це риторичне питання?