Україна із бронзою. Медальний залік після першого дня Олімпіади 2020

У України одна медаль, здобута зусиллями дзюдоїстки Дар'ї Білодід

© Getty Images/Global Images Ukraine

Завершилися змагання першого дня Олімпійських ігор 2020 в Токіо. Розіграно 11 комплектів медалей. 28 країн вже завоювали хоча б одну нагороду.

У України одна бронзова медаль, здобута зусиллями дзюдоїстки Дар'ї Білодід у категорії до 48 кг. Україна ділить 19-ту позицію в медальній таблиці.

Дуже близький був до медалі Павло Коростильов у кульовій стрільбі, проте зробив невдалий останній постріл і зайняв лише 4-те місце.

Лідирує в медальному заліку Китай, у якого 3 золотих і 1 бронзова нагороди. На подив, поки що взагалі немає медалей у США. У команди ОКР дві медалі (0–1–1).