За крок від медалі. Коростильов посів четверте місце на Олімпіаді

Український спортсмен в останній момент втратив шанси на медаль

За крок від медалі. Коростильов посів четверте місце на Олімпіаді
© НОК України

23-річний українець Павло Коростильов виступив у фіналі змагань зі стрільби з пневматичного пістолета на Олімпійських іграх в Токіо.

Українець показав четвертий результат.

Відзначимо, що більшу частину фіналу Коростильов знаходився в лідерах, займаючи 2-3-тє місця, але втриматися йому не вдалося. В останньому пострілі Коростильов вибив 8.4 і пропустив вперед китайця Вея Панга.

А олімпійським чемпіоном став іранець Джавад Фаругі, на другому місці серб Дамір Мікец, а бронзу отримав Вей Панг.

Стрільба з пневматичного пістолета. 10 м. Чоловіки
1. Джавад Фаругі (Іран) - 234.7
2. Дамір Мікец (Сербія) - 229.1
3. Вей Панг (Китай) - 217,6
4. Павло Коростильов (Україна) - 198.9
5. Крістіан Райтц (Німеччина) - 176.6
6. Боуен Жанг (Китай) - 158.2
7. Шадхарі Сурабхі (Індія) - 137.4
8. Мозе Кім (Корея) - 115.8

Для 23-річного Коростильова це друга Олімпіада. На Олімпійських іграх в Ріо він медалей не здобував.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(26 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    sarra2008
    sarra2008, 24.07.2021 11:03
    +8
    Прикро за Павла. Таки фінансовий фактор для наших олімпійців це додатковий тягар
    umnuy2
    umnuy2, 24.07.2021 10:57
    +1
    Oliynuk_sport, 24.07.2021 10:31
    Не поганий результат.
    Отличный!
    chehcr7rm
    chehcr7rm, 24.07.2021 10:39
    +8
    Главное - участие, 24.07.2021 10:37
    Хоть бы грамоту дали.(
    До чого цей вброс?
    Zhez53
    Zhez53, 24.07.2021 10:37
    +9
    Динамика на улучшение. В следующей олимпиаде будет с медалью..
    Главное - участие
    Главное - участие, 24.07.2021 10:37
    -10
    Хоть бы грамоту дали.(
    limb0101
    limb0101, 24.07.2021 10:36
    +15
    Хлопцю лише 23 роки! Молодець!
    Oliynuk_sport
    Oliynuk_sport, 24.07.2021 10:31
    +12
    Не поганий результат.
    Олег Молодов
    Олег Молодов, 24.07.2021 10:22
    +7
    Tokyo2022, 24.07.2021 10:13
    у Югославии в новое время, Сербии и Черногории и Сербии в Независимые пока туго с золотом
    волейбол в Сиднее, когда обыграли РФ в финале? теперь вот у Джоковича может быть Медведев!
    о чем это? 2 слова в предложении связать не дано?
    Tokyo2022
    Tokyo2022, 24.07.2021 10:13
    -7
    у Югославии в новое время, Сербии и Черногории и Сербии в Независимые пока туго с золотом
    волейбол в Сиднее, когда обыграли РФ в финале? теперь вот у Джоковича может быть Медведев!
    Fangold
    Fangold, 24.07.2021 10:12
    +3
    паша я офігів
    ArtemDoneck
    ArtemDoneck, 24.07.2021 10:11
    -4
    Плив плив,а на березi всрався.Плять непруха сегодня
    Tokyo2022
    Tokyo2022, 24.07.2021 10:09
    -9
    это Китай, то Россия пострадала, теперь очередь Украины настал
    такими темпами и США навяжут борьбу за абсолютное первенство на соревнованиях
    alefteev77
    alefteev77, 24.07.2021 10:04
    +19
    Шкода, мав реальні шанси на срібло. Мав випадати китаєць. Але тут такий подарунок.