25.07.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Десна – Чорноморець – 3:0. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку української Прем'єр-ліги

Десна – Чорноморець – 3:0. Текстова трансляція матчу

У неділю, 25 липня, відбудеться зустріч 1 туру чемпіонату України, в якому «Десна» прйматиме одеський «Чорноморець». Матч пройде в Чернігові на полі стадіону ім. Ю. Гагаріна, початок о 19:30.

Одесити повернулися в еліту українського футболу, і перший матч в новому сезоні їм прийдеться зіграти в Чернігові. Зрозуміло, футболістам «Чорноморця» хочеться почати нову сторінку клубної історії з перемоги. Тим більше, що останній очний поєдинок цих суперників завершився переконливою перемогою одеської команди - 3:0. Щоправда, й «Десна» явно не має наміру починати сезон з втрати очок у домашньому поєдинку!

Наш сайт проведе текстову трансляцію поєдинку «Десна» - «Чорноморець».

АНОНС І ПРОГНОЗ МАТЧУ

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Клим Лавренюк, Sport.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Igor-fanDK
    Igor-fanDK, 25.07.2021 21:23
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Черноморцу тяжело будет играть с командами из нашей 5ки
    Igor-fanDK
    Igor-fanDK, 25.07.2021 21:18
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Роман Шустик, 25.07.2021 21:06
    Щось пацани з ЧО дуже мілкими виглядають проти мужиків Десни.Чи то мені так здається?
    Так и есть
    osso
    osso, 25.07.2021 21:17
    0
    Да первый блин комом. Но с такой игрой обратно в первую лигу.
    Главное - сочувствие
    Главное - сочувствие, 25.07.2021 21:13
    +2
    Такое ЧёрноДинамо ультрас Одессы долго терпеть не будут. ятд
    Роман Шустик
    Роман Шустик, 25.07.2021 21:06
    +2
    Щось пацани з ЧО дуже мілкими виглядають проти мужиків Десни.Чи то мені так здається?
    Miroslav1981
    Miroslav1981, 25.07.2021 20:59
    0
    Калитка малой красава..
    Igor-fanDK
    Igor-fanDK, 25.07.2021 20:49
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Десна по ярче сегодня выглядит, конечно удаление никому не нужное у Черноморца, но все же черниговская команда оказалась сильнее
    Igor-fanDK
    Igor-fanDK, 25.07.2021 20:46
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Ну все это конец игры для моряков
    w_o_w
    w_o_w, 25.07.2021 20:18
    0
    Рог удалился…
    Володимир Ляшенко
    Володимир Ляшенко, 25.07.2021 20:12
    -2
    __FunnyCat__, 25.07.2021 19:53
    Вперёд Моряки !!!
    О, jekapussy нарешті в баню відправили! Слава тобі Господи
    __FunnyCat__
    __FunnyCat__, 25.07.2021 19:53
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    Вперёд Моряки !!!
    _-AK228
    _-AK228, 25.07.2021 19:38
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Вперёд Десна!
    Вячеслав Круссер
    Вячеслав Круссер, 25.07.2021 19:24
    +1
    Володимир Ляшенко, 25.07.2021 15:54
    Хоча Десна не раз лягала під кіпріотів, але Синьомордець - то взагалі жесть! 100% їхня шістка. Фармище! Видно Суркісня по лінії ОПЗЖ порішала все з Клімовим...
    Тому сьогодні - за Десну!
    Пишов ти в дупу! Чероморец вперёд!
    Володимир Ляшенко
    Володимир Ляшенко, 25.07.2021 15:54
    -6
    Хоча Десна не раз лягала під кіпріотів, але Синьомордець - то взагалі жесть! 100% їхня шістка. Фармище! Видно Суркісня по лінії ОПЗЖ порішала все з Клімовим...
    Тому сьогодні - за Десну!