24.07.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Верес – Колос – 0:0. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 1-го туру Української Прем'єр-ліги

Верес – Колос – 0:0. Текстова трансляція матчу
© ФК Колос Ковалівка

Українська Прем'єр-ліга. 1-й тур.

«Верес» – «Колос» - 0:0

 Полюлях, 38, Кучеров, 87, Нємчанінов, 90+3, Клец, 90+6 – Ільїн, 37, Сітчінава, 82, Павловець, 90

«Верес»: Когут – Нємчанінов, Гончаренко, Мірошник, Солдат – Г. Пасіч (Гечев, 89), Кучеров, Полюлях (Кльоц, 76), Є. Пасич (Дахновський, 81) – Сергійчук (Гайдучик, 89), Гегедош (Шестаков, 76).

Запасні: Кичак, Махнєв, Петько, Тимофієнко.

«Колос»: Волинець – Чорноморець, Новак, Павловець, Золотов – Богданов (Задоя, 47), Мілько – Чурко (Сорокін, 84), Костишин (Нурієв, 59), Ільїн (Дієго Каріока, 59) – Сітчінава (Салабай, 84).

Запасні: Маханьков, Гавриш, Петров, Ром.

Арбітр: Дмитро Панчишин (Харків).

Стадіон: «Авангард» (Луцьк).

Наші оцінки:

   

«Верес» (заміни): Кльоц – б/о, Шестаков – б/о, Дахновський – б/о, Гечев – б/о, Гайдучик – б/о.

«Колос» (заміни): Задоя – 6,0, Нурієв – 6,0, Диего Каріока – 6,0, Сорокін – б/о, Салабай – б/о.

У суботу, 24-го липня, відбудеться поєдинок 1-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому змагатимуться рівненський «Верес» і Ковалевський «Колос». Матч пройде в Луцьку, на поле стадіону «Авангард», початок о 17:00.

У минулому сезоні Першої ліги «Верес» досить довго одноосібно очолював турнірну таблицю, тому закономірно почне футбольний рік в «елітному» дивізіоні, де його зустрічатиме команда, із якою рівненський колектив колись одночасно приступав до виступів ще у Другій лізі. Ностальгія буде зашкалювати, але ситуація вже встигла кілька разів помінятися для кожної з команд, а у гравців «Колоса» зараз голова більше забита наближаються єврокубками, у той час як колективу Юрія Вірта, для початку, було б непогано хоча б закріпитися в найвищому дивізіоні країни. Ось і виходить своєрідний іспит проти до болю знайомого «однокурсника».

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Верес» – «Колос». За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

Джерело — Sport.ua

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Akella_147
    online
    Akella_147, 24.07.2021 18:59
    -1
    Колос в этом матче ещё отскочил
    Vladislav Pohily
    Vladislav Pohily, 24.07.2021 18:58
    0
    Народ, у всіх сьогодні live tv не працює?
    ingvar8888
    ingvar8888, 24.07.2021 18:54
    0
    З такою грою Колос у Л/Є буде дуже важко!
    Главное - участие
    Главное - участие, 24.07.2021 18:52
    0
    ingvar8888, 24.07.2021 18:31
    Верес ще не увійшлов у гру!
    Надіюсь,у майбутньому гра піде!
    Надо вечнозелёные футболки купить.
    Dell Dnieper
    Dell Dnieper, 24.07.2021 18:45
    0
    Dell Dnieper, 24.07.2021 18:44
    Та в цьому матчі хоч стараються щось придумать
    А не поперек поля, чи через Бущана грати
    Dell Dnieper
    Dell Dnieper, 24.07.2021 18:44
    0
    The_Chinese_, 24.07.2021 18:38
    Ви нiчого не розумiэте в тактицi дилетанти!!))
    Це э тактична боротьба))))))Захоплюючий та технiчний футбол!!!.Мене висточило но 27 хвилин.
    Та в цьому матчі хоч стараються щось придумать
    The_Chinese_
    The_Chinese_, 24.07.2021 18:38
    0
    Ви нiчого не розумiэте в тактицi дилетанти!!))
    Це э тактична боротьба))))))Захоплюючий та технiчний футбол!!!.Мене висточило но 27 хвилин.
    ingvar8888
    ingvar8888, 24.07.2021 18:31
    -2
    Главное - участие, 24.07.2021 18:21
    Кустарник зашевелился.)
    Верес ще не увійшлов у гру!
    Надіюсь,у майбутньому гра піде!
    Главное - участие
    Главное - участие, 24.07.2021 18:21
    0
    Кустарник зашевелился.)
    Vladislav Pohily
    Vladislav Pohily, 24.07.2021 18:17
    +1
    Перший матч чемпіонату, а враження, що сил і бажання немає ні в тих, ні в інших.
    Главное - участие
    Главное - участие, 24.07.2021 18:16
    +1
    Vitalik_Medvid, 24.07.2021 18:12
    Як же важко на це дивитися..
    Потом скажут, что играли достойные и за 6 очков.)
    Vitalik_Medvid
    online
    Vitalik_Medvid, 24.07.2021 18:12
    +3
    Як же важко на це дивитися..
    Главное - участие
    Главное - участие, 24.07.2021 17:54
    0
    roman_kros, 24.07.2021 17:50
    Яка гра, які швидкості, техніка, тактична робота... Браво командам
    Угу. Верес - 2 "е", Колос - 2 "о".
    roman_kros
    roman_kros, 24.07.2021 17:50
    +1
    Яка гра, які швидкості, техніка, тактична робота... Браво командам
    UKRAINE FAN
    UKRAINE FAN, 24.07.2021 17:47
    0
    Половина команд чемпионата только знают как играть в футбол но не умеют. Раньше хотя бы было 12 команд а теперь 16 это будет один из самых слабых чемпионатов за всю историю
    adidas77
    adidas77, 24.07.2021 17:25
    +4
    Бей вперёд - игра придёт...
    В сравнении с этим матчем, вчера игра Львов-Мариуполь , смотрелась как игра АПЛ
    А сегодня пока что, как первая лига наша.