23.07.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Львів – Маріуполь – 1:1. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 1-го туру Української Прем'єр-ліги

Львів – Маріуполь – 1:1. Текстова трансляція матчу
© УПЛ

Українська Прем'єр-ліга. 1-й тур.

ПФК «Львів» – «Маріуполь» - 1:1

Ременяк, 32 – Кулаков, 9

 Чир’як, 58, Ернест, 90+4 – Мишньов, 14, Микицей, 73

ПФК «Львів»: Костик – Якімець (Зозуля, 81), Крушинський (Семенів, 85), Романчук, Бусько – Брікнер (Політило, 87) – Ернест, Шина, Чир’як, Ременяк (Махмутовіч, 81) – Ныч (Міхобі, 85).

Запасні: Ольховий.

«Маріуполь»: Кудрик – Стасюк, Микицей, Чоботенко, Меліченко (Кащук, 55) – Чех – Топалов, Петерман (Очеретько, 60), Мишньов (Хромей, 79), Горбунов – Кулаков (В'юнник, 79).

Запасні: Турбаєвський, Драмбаєв, Удод, Плакса, Микитишин.

Арбітр: Максим Козиряцький (Запоріжжя).

Стадіон: «Арена Львів» (Львів).

Наші оцінки:

   

«ПФК Львів» (заміни): Зозуля – б/о, Махмутович – б/о, Семенів – б/о, Міхобі – б/о, Політило – б/о.

«Маріуполь» (заміни): Кащук – 6,0, Очеретько – 6,0, В'юнник – б/о, Хромей – б/о.

У п'ятницю, 23-го липня, відбудеться поєдинок 1-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому змагатимуться ПФК «Львів» і «Маріуполь». Матч пройде в Львові, на полі стадіону «Арена Львів», початок о 19:30.

Назвати минулий сезон для обох команд удалим не представляється можливим. «Приазовці» поневірялися по чужих аренах майже до кінця футбольного року, але, коли нарешті повернулися додому, зуміли набрати необхідні очки для догляду з підвалу турнірної таблиці (утім, як ми знаємо, вилетіти з УПЛ було неможливо). Що ж стосується «золотих левів», то в чехарді персон на посаді головного тренера вони зуміли зберегти обличчя, і навіть фінішували поблизу до екватора таблиці. Обидві команди входять у новий сезон із великими амбіціями, але результати добувати доведеться вже на старті.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу ПФК «Львів» – «Маріуполь». За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

Джерело — Sport.ua

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    __FunnyCat__
    __FunnyCat__, 23.07.2021 21:25
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Magistr, 23.07.2021 21:07
    Вот ,блин, как же мне теперь без твоих десяти гривень последних обойтись?
    Без 10 гривен ? Ну думаю дня три голодать будешь , если ягеля не нарвёшь
    Magistr
    Magistr, 23.07.2021 21:17
    -1
    Pavlo Kolejchuk, 23.07.2021 21:14
    Ти задовбав зі своєю роботою у тебе що в голові паразити ..
    Да я тебя вообще не трогал. и впервые вижу. Отвянь от меня- Ищи собеседников среди своих побратымов
    Pavlo Kolejchuk
    Pavlo Kolejchuk, 23.07.2021 21:14
    +1
    Magistr, 23.07.2021 21:06
    Что я не так сказал, паразит?
    Ти задовбав зі своєю роботою у тебе що в голові паразити ..
    Magistr
    Magistr, 23.07.2021 21:07
    -2
    __FunnyCat__, 23.07.2021 21:05
    А ты у меня денег хочешь попросить ?
    Не, не выйдет , придётся тебе снова операции о сдачей стеклотары проводить , чтобы на опохмел заработать
    Вот ,блин, как же мне теперь без твоих десяти гривень последних обойтись?
    Magistr
    Magistr, 23.07.2021 21:06
    -2
    Pavlo Kolejchuk, 23.07.2021 21:01
    О ще один працівник, ти що китаєць ..
    Что я не так сказал, паразит?
    __FunnyCat__
    __FunnyCat__, 23.07.2021 21:05
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Magistr, 23.07.2021 20:58
    Слушай , Леопольд- ты когда нибудь работаешь?. Когда не зайду на сайт, ты здесь постоянно воняешь. Пожалей мамкину пенсию- иди работай
    А ты у меня денег хочешь попросить ?
    Не, не выйдет , придётся тебе снова операции о сдачей стеклотары проводить , чтобы на опохмел заработать
    Саша Яковенко
    Саша Яковенко, 23.07.2021 21:03
    +2
    Піздрівляю з пічатком навога ЧУ!
    Pavlo Kolejchuk
    Pavlo Kolejchuk, 23.07.2021 21:01
    0
    Magistr, 23.07.2021 20:58
    Слушай , Леопольд- ты когда нибудь работаешь?. Когда не зайду на сайт, ты здесь постоянно воняешь. Пожалей мамкину пенсию- иди работай
    О ще один працівник, ти що китаєць ..
    Главное - участие
    Главное - участие, 23.07.2021 21:00
    0
    Vadum Hrynchuk, 23.07.2021 20:49
    Рома пока предпочтительнее Фиорентины выглядит...
    Буряк - Баклажан = договорняк.
    Остап! который тренировал Вильярреал и даже Агробизнес)
    Face Control
    Face Control, 23.07.2021 20:59
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Magistr, 23.07.2021 20:58
    Слушай , Леопольд- ты когда нибудь работаешь?. Когда не зайду на сайт, ты здесь постоянно воняешь. Пожалей мамкину пенсию- иди работай
    Она бот на ставке, это все знают)
    Magistr
    Magistr, 23.07.2021 20:58
    -1
    __FunnyCat__, 23.07.2021 20:46
    У тебя причинно следственная связь хромает , как и интеллект .
    Слушай , Леопольд- ты когда нибудь работаешь?. Когда не зайду на сайт, ты здесь постоянно воняешь. Пожалей мамкину пенсию- иди работай
    Vadum Hrynchuk
    Vadum Hrynchuk, 23.07.2021 20:49
    +1
    Рома пока предпочтительнее Фиорентины выглядит...
    Главное - участие
    Главное - участие, 23.07.2021 20:46
    +1
    Пора, Кащук
    __FunnyCat__
    __FunnyCat__, 23.07.2021 20:46
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Magistr, 23.07.2021 20:22
    Так ты тогда вообще животное
    У тебя причинно следственная связь хромает , как и интеллект .
    __FunnyCat__
    __FunnyCat__, 23.07.2021 20:45
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Face Control, 23.07.2021 20:37
    Удачи Мариуполю!
    В ПерДиве
    Ростик Карпа
    Ростик Карпа, 23.07.2021 20:42
    0
    Не цінують кроти своє майбутнє покоління, в спеку ганяти пацанів 1200 км поїздами укр залізниці...хіба спеціально створюють їм спартанські умови))
    Главное - участие
    Главное - участие, 23.07.2021 20:40
    -2
    Face Control, 23.07.2021 20:37
    Удачи Мариуполю!
    В ЛЕ!
    Face Control
    Face Control, 23.07.2021 20:37
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Удачи Мариуполю!
    Максим Комиссаренко
    Максим Комиссаренко, 23.07.2021 20:36
    -2
    Burevestnik, 23.07.2021 20:27
    А куда девать молодёжь Шахтеру, также и Динамо?
    Ю-21 вжэ нэма...
    Если другие клубы не могут подготовить для себя игроков,
    потому и берут у Шахтера и Динамо в аренду.
    Вопрос к другим клубам: почему не готовите своих воспитанников?
    Это понятно, но мне интересно хотя бы в топ 15 лиг Европы такое ещё где нибудь есть?)))) Ну посмотрим ещё на состав "Синеморца"
    Максим Комиссаренко
    Максим Комиссаренко, 23.07.2021 20:36
    -2
    Burevestnik, 23.07.2021 20:27
    А куда девать молодёжь Шахтеру, также и Динамо?
    Ю-21 вжэ нэма...
    Если другие клубы не могут подготовить для себя игроков,
    потому и берут у Шахтера и Динамо в аренду.
    Вопрос к другим клубам: почему не готовите своих воспитанников?
    Это понятно, но мне интересно хотя бы в топ 15 лиг Европы такое ещё где нибудь есть?)))) Ну посмотрим ещё на состав "Синеморца"