Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Україна. Прем'єр Ліга
| Оновлено 21 липня 2021, 21:30
14957
8

Не потрібні Луческу. Відомо, кого тренер Динамо відправив до Києва

Достроково підготовку до сезону завершили молоді гравці

| Оновлено 21 липня 2021, 21:30
14957
Не потрібні Луческу. Відомо, кого тренер Динамо відправив до Києва
fcdynamo.kiev.ua. Владислав Ванат

Київське «Динамо» на зборах в Швейцарії 20 липня провело черговий контрольний матч, поступившись на цей раз іспанському «Атлетіку» з Більбао (0:1).

Головний тренер київського «Динамо» Мірча Луческу прийняв рішення щодо долі деяких гравців, не чекаючи закінчення зборів.

Раніше повідомлялося, що збори залишили нігерійський півзахисник «Динамо» Беніто, а також нападник Владислав Супряга. Останній змушений був достроково завершити збір в Швейцарії через незначне пошкодження.

Крім Беніто і Супряги, до столиці України також повернулися молоді футболісти, які раніше виступали за молодіжні команди «Динамо» - захисник Костянтин Вівчаренко, нападник Владислав Ванат, захисник Володимир Бражко, а також Андрій Коробенко, який перебував на перегляді.

21 липня київська команда в повному складі переїде на додатковий третій мінізбір до Австрії, де тренуватиметься і проведе два контрольні поєдинки.

23 липня підопічні Луческу зіграють з німецьким «Уніоном» (Берлін), а на 26 липня запланований спаринг з іспанським «Вільярреалом».

Максим Гаптар Джерело: Metaratings
Оцініть матеріал
(92)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Віктор Леоненко вирішив розірвати відносини з легендою Динамо
Футбол | 07 лютого 2026, 04:02 0
Віктор Леоненко вирішив розірвати відносини з легендою Динамо

Все через критику Лужного у своїй автобіографії

Названо п'ятірку найкращих українських воротарів тут і зараз
Футбол | 07 лютого 2026, 14:44 0
Названо п'ятірку найкращих українських воротарів тут і зараз

Лауреатів визначив відомий у минулому своїми бомбардирськими здібностями голкіпер Михайло Бурч

Коментарі 8
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Hell
Не можу зрозуміти по Супрязі,давали за нього реальні кошти,чому не продали?
Иван Иванов
Супряге надо было не уходить с Днепра. Сначало забить 100+ голов за Днепр, а потом искать жизни лучше. А так в молодом возрасте перешёл в ДК, сел на лавку, за пару лет никак себя не проявил. И что в итоге? ни медийки, ни результативности, ни былых заслуг. В молодом возрасте нужно забивать, набираться опыта, при чём уровень соперников не важен для форварда. Ну посмотрим чё будет. Я верю что Супряга покажет себя, но точно не в ДК. Наши гранды такие: если не пошло сразу, то и потом не пойдёт
vasilichn
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил
SandroKing
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил
terhoha
Слідом Гармаа, Сідклея, Кулача, Андрівського.
Укрмолоко
Ехали бы сразу В Одессу.