Утрачена перемога. Динамо поступилося Ніцці в товариському матчі

Черговий гол Іллі Шкуріна не допоміг колективу Мірчі Луческу

15286
33
ogcnice.com

Клубний футбол України знаходиться напередодні старту нового напруженого сезону, який для київського «Динамо» пройде в контексті виконання вкрай відповідального завдання – захисту титулу чемпіона країни, здобутого в минулому футбольному році. Ціль украй амбітна, тому і підготовка команди Мірчі Луческу до нового сезону є досить серйозною – у щільному календарі матчів знайшлося місце для протистояння проти представника французької Ліги 1 – «Ніцци».

Колектив Крістофа Галтьє ще нескоро буде стартувати в своїй національній першості, тому на цьому етапі просто заходив до тренувального процесу за допомогою проведення товариських матчів, між якими часу на відпочинок, спочатку, було куди більше, аніж в української команди. Однак, добою раніше «орлята» програли «Бастії» (0:1), тому в фізичному плані їх кондиції могли в чомусь поступатися киянам, які відпочивали на день більше після своєї гри проти «Евіана» (3:0).

У першому таймі нашого поєдинку ми зіткнулися з досить очевидною перевагою підопічних Луческу за ступенем підготовки до поєдинку, що дозволяло їм нівелювати фактор переважання окремих виконавців суперників в ігровому класі. «Динамо» менше володіло м'ячем на чужій половині, у той час як футболісти «Ніцци» буквально кожну свою атаку заганяли на фланги, де далеко не завжди якісно вдавалося справлятися Дубінчаку і Тимчику.

Однак, довгий час у команди Галтьє нічого не виходило створити, крім кількох перспективних прострілів, а також ситуації з ударом від Гуірі з правого кута воротарського, який сміливо закрив собою Денис Бойко. Кияни, у свою чергу, до успіху прийшли фактично з першої спроби. Подача штрафного з глибини лівого флангу від Карлоса Де Пени на 38-й хвилині припала точно на голову Сироти на дальній штанзі, після чого захисник скинув м'яч уздовж лицьової межі воротарського на Іллю Шкуріна в вільну позицію перед воротами.

На тлі третього гола новачка «Динамо» зразка цього міжсезоння, його партнери за атакою навіть перспективно почали активно пересуватися на чужій половині поля, проте якраз до сплеску активності з боку українського чемпіона припав свисток на перерву. Луческу знову не став зберігати Шкуріна на другу половину матчу, тому на полі ми побачили Владислава Супрягу. Як можна було здогадатися, до поліпшення якості атак «біло-синіх» це не призвело, хоча в старанні форварду не можна було дорікнути.

Ближче до екватора другого тайму французький колектив аж занадто багато почав перебувати з м'ячем перед штрафним майданчиком суперників, результатом чого став цілком прогнозований забитий ним м'яч. Ось тільки те, як пропустив у ближній від себе кут удар з-за меж штрафного від Ндойє, нехай і з-під захисника, Бущан, викликало великі питання до кращого гравця збірної України на минулому Євро-2020, який щойно повернувся до гри за клуб.

Команді Галтьє після ситуативного успіху аж надто легко дався фінальний відрізок матчу. «Динамо» грало від м'яча, проте допустило фатальну помилку під час розіграшу стандартного положення – як суперники до перерви. Навіс зі штрафного на лівому фланзі в районі 80-ї хвилини проходив без контролю з боку гравців киян, які просто дивилися, як суперники залишають в центрі м'яч для удару Труйє під праву штангу за ходом цілої серії передач у дотик. Вагомої відповіді на такі випади у команди Луческу вже не знайшлося.

Свій наступний товариський матч «Динамо» зіграє проти французького «Етуаля» вже завтра, 18 липня. Початок о 18:00.