Тіте незадоволений. Тренер Бразилії розкритикував Копа Америка і Аргентину

Бразилія програла фінал Аргентині

Тіте незадоволений. Тренер Бразилії розкритикував Копа Америка і Аргентину
© Getty Images/Global Images Ukraine

Збірна Бразилії в фіналі Копа Америка програла Аргентині 0:1, а наставник бразильців Тіте залишився незадоволений як організацією турніру, так і діями суперника у фіналі.

Копа Америка лише в останній момент перенесли до Бразилії, що призвело до проблем для команд.

«Організація дуже слабка. Поля погані, гравці дуже ризикували. На таких турнірах подібного бути не повинно. Організували все в поспіху».

«Що стосується фіналу, то матч постійно зупинявся. Ми хотіли грати, але був антифутбол. Постійні симуляції і фоли».

«Все було дуже повільно», - сказав Тіте.

Раніше організатори вже штрафували Тіте за критику турніру.

Джерело — Reuters

(36 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Canadian_stallion
    Canadian_stallion, 12.07.2021 22:36
    0
    Так это же Бразилия симулировали процентов 80% - неужели забыл??
    серж жорж
    серж жорж, 12.07.2021 20:50
    0
    adidas777, 11.07.2021 17:02
    А в чем он по факту не прав?
    Вы смотрели вчерашнюю игру?
    Сколько было симуляций и катаний по газону от Аргентины?
    Уж точно такого не ждёшь от сборной Аргентины....
    По поводу полей и организации и говорить нечего.
    Очень слабый уровень был!
    Проиграли Бразилия не всегда ей выигрывать !!!
    серж жорж
    серж жорж, 12.07.2021 20:48
    0
    Проиграли всё плохо выиграли всё замечательно организация крутая поля чудо !!!
    GloryUkraine
    online
    GloryUkraine, 11.07.2021 19:35
    +1
    Є така фішка як тактика.
    adidas777
    adidas777, 11.07.2021 17:02
    +3
    olex.mykhailov, 11.07.2021 15:37
    Він правий,якби не якість поля то програли б 2:0
    А в чем он по факту не прав?
    Вы смотрели вчерашнюю игру?
    Сколько было симуляций и катаний по газону от Аргентины?
    Уж точно такого не ждёшь от сборной Аргентины....
    По поводу полей и организации и говорить нечего.
    Очень слабый уровень был!
    olex.mykhailov
    olex.mykhailov, 11.07.2021 15:37
    +9
    Він правий,якби не якість поля то програли б 2:0
    Maxcrimea10