Артем ФЕДЕЦЬКИЙ: «Виступ України на Євро-2020 мені сподобався»

778
1
Getty Images/Global Images Ukraine

Відомий у минулому футболіст Артем Федецький поділився думками про виступ збірної України на Євро-2020.

«Сподобався характер колективу в поєдинку з Нідерландами. Так, ми програли той матч, але важливо, що після рахунку 0:2 збірна не припинила грати, відігралася. Молодці! У зустрічі зі Швецією не все виходило, проте у синьо-жовтих було видно азарт, очі горіли. Та й сам поєдинок вийшов захоплюючим.

Розчарував, звісно, другий тайм гри з Північної Македонією. Багато хто скаже про невиразні дії підопічних Андрія Шевченка в поєдинку Австрією, яку, напевно, багато хто вважав прохідною командою. Але насправді це дуже сильна збірна. Напевно, у синьо-жовтих в голові сидів і нічийний результат, який їх влаштовував. Ми не побачили ту команду, яку звикли бачити. А проти англійців, думаю, у нас не було шансів, враховуючи, навіть кадровий потенціал. Хоча рахунок 0:4 виявився занадто великим. Синьо-жовті не заслуговували на таку поразку.

Проте, виступ збірної України на Євро мені сподобався. Як не крути, але команда переписала історію. В такому турнірі гідно дійти до чвертьфіналу. Слабких суперників тут немає. Ті ж північномакедонці пристойно попсували нам нерви. Чекаємо наступного чемпіонату Європи, і будемо вірити, що наступне покоління зможе поліпшити цей результат», - сказав Федецький.

Нагадаємо, Україна вийшла в чвертьфінал Євро-2020, де з рахунком 0:4 поступилася Англії.

(1)

Шок у дербі, трилер у Манчестері. Евертон сенсаційно здолав Ліверпуль
Футбол | 25 квітня 2024, 00:05 25

Іриски обіграли Клоппа та Ко 2:0, Миколенко травмувався, Ман Юнайтед виграв у Шеффілда