Нічия наостанок. Динамо і Люцерн розійшлися миром

8993
7
Динамо Київ

В останній грі зборів Мірча Луческу поставив практично бойовий склад з футболістів, які  були йому доступні (зрозуміло, робимо скидку на травми і відпустку збірників).

Однак у діях футболістів київського клубу відчувалася деяка незіграність та втома, і цим зразу ж скористалися суперники - Соргіч та Угрініч вже на 16 хвилині зробили рахунок 0:2 на користь швейцарців. Динамівці спробували відігратися, але до кінця тайму робили це занадто академічно, тому рахунок не змінився.

Після перерви на поле вийшли Скорко, Дубінчак і Лєднєв. Саме Богданові вдалося відквитати один гол, вдало зігравши на добиванні після удару Родрігеса. Але перевага «Люцерна» в два м'ячі дуже швидко була відновлена - Соргіч оформив дубль.

Проте кияни не здалися і все-таки здобули нічию зусиллями знову ж таки футболістів, що вийшли на заміну - спершу Антюх з лінії штрафного красиво поклав м'яч у праву дев'ятку, а насамкінець Гармаш після пасу Кулача обіграв захисника (схоже на гол К'єзи австрійцям на Євро-2020) і забив третій гол.

«Динамо», не програвши жодного матчу на зборах, йде у невелику відпустку, щоб 10 липня знову приступити до роботи.