Олександр ДЕНИСОВ: «Мені дуже цікаво побачити фінал Італія – Англія»

Відомий журналіст – про вихід італійців у фінал Євро-2020

984
8
Getty Images/Global Images Ukraine

Директор телеканалів «Футбол 1/2/3» Олександр Денисов прокоментував перемогу Італії над Іспанією (1:1, серія пенальті - 4:2) в матчі 1/2 фіналу Євро-2020.

«З перших хвилин з'явився на полі Ерік Гарсія, який вийшов замість Пау Торреса. Спінаццола не міг зіграти. Замість нього вийшов Емерсон. Іспанія це та збірна, яка набирала по ходу турніру. У Італії немає зірок. Дуже велика заслуга Манчіні, що він зібрав цю команду під своє бачення. Не можна сказати, що у Іспанії також є якісь зірки. Бускетс і Альба - добре, але мало. Унаї Сімон привіз з Хорватією, потім видав хороший матч зі Швейцарією, сьогодні знову побіг кудись у ліс.

Мені дуже цікаво побачити фінал Італія - ​​Англія, і те, як Манчіні спробує нейтралізувати примітивні гольові атаки англійців. У Педрі в першому таймі стовідсоткова точність передач. Манчіні прибрав Іммобіле. Лоренцо Інсіньє пішов у центр нападу. Манчіні відійшов від гри з чистим нападником. Я б похвалив те рішення, що дозволили робити шість замін. Італія виходить у фінал Євро-2020. Ми їх хвалили протягом усього турніру. Це був найскладніший матч збірної Італії. На мій погляд, за потенціалом Енріке вище за Манчіні. Манчіні - тренер досить середнього рівня. Але Манчіні мене здивував і зачарував», - сказав Денисов.