1

Леонардо БОНУЧЧІ про симуляцію Іммобіле: «Ми посміялися над ним»

Захисник збірної Італії прокоментував кумедний епізод

Getty Images/Global Images Ukraine. Леонардо Бонуччі

Захисник збірної Італії Леонардо Бонуччі поділився думками про епізод, який трапився під час чвертьфіналу Євро-2020 проти Бельгії (2:1).

Нагадаємо, що на 31-й хвилині гол забив Ніколо Барелла, але за кілька хвилин до цього форвард збірної Італії Чіро Іммобіле після боротьби із захисником Яном Вертонгеном впав у штрафному майданчику і почав корчитися від болю, але вже після голу встав і побіг святкувати з командою.

«Він схопився за гомілкостоп, а потім радість полегшила його біль. Чіро - правильний хлопець, але таке буває на поле. Ми теж над ним посміялися», - сказав Бонуччі.

(17)

Анчелотті оцінив матч з Манчестер Сіті, в якому Лунін двічі відбив пенальті
Футбол | 18 квітня 2024, 07:15 1

Карло прокоментував перемогу «Реала» у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Відомо, хто підказав Луніну залишитися на місці перед ударом Бернарду
Футбол | 18 квітня 2024, 12:44 1

Тренер воротарів «Реала» вважав, що не стрибати варто лише в одному випадку з трьох можливих