Підопічні Де Дзербі відзначалися голами тільки в завершенні обох таймів

8482
37
ФК Шахтар Донецьк

Із упевненістю можна стверджувати, що шанувальникам донецького «Шахтаря» точно не сподобалася гра команди, за якою вони могли спостерігати добою раніше, коли «гірники» в рамках другого контрольного поєдинку на передсезонних зборах поступилися віце-чемпіону Польщі – «Ракуву» із міста Ченстохови (1:2). Проте, тренерський штаб донеччан підготував для своїх підопічних ще одну товариську гру вже на наступний день, тому кожен футболіст міг отримати достатньо ігрового часу в своє розпорядження.

На цей раз, суперник був куди простіше – мюнхенський «Тюркгюджю», заснований турецькими іммігрантами, виступає в одному з регіонів Третьої німецької Бундесліги, чим значно поступається в класі польській команді, але перевершує австрійський «Санкт-Йоханн», із яким «Шахтар» змагався до цього.

До слова, навіть стартові склади на цей поєдинок були прогнозовані заздалегідь – ще вчора тренерський штаб запевнив нас, що звітну гру почнуть ті футболісти, які завершували минулий ігровий день. Хіба що, їх розбавили повернулися з розташування збірної України Георгій Судаков та Анатолій Трубін.

Чи не найприємніші спогади довелося пережити футболістам, які вийшли на поле на старті поєдинку, коли німецькі суперники почали з активного пресингу на чужій половині. Був навіть у «Тюркгюджю» прекрасний момент для голу – удар у поперечину зі штрафного від Тосун на 11-й хвилині, що стало для донеччан виразним сигналом до більш активних дій на полі.

«Шахтар» показав прекрасні рефлекси у відповідь на загрозу повторити долю добової давності, яка нависла над ним, а серія випадів від Дентіньо змушувала тільки захопитися формою вікового нападника. Тиск донеччан зростав із кожною хвилиною, що завершилося цілком закономірним сплеском активності від Соломона під завісу першого тайму, який фолом усередині своєї штрафної зупинив захисник Баррі. Манор сам взявся виконувати покарання, поки невдачливого суперника намагалися поставити на ноги представники медперсоналу, і відмінно пробив у правий нижній кут.

У «першого складу» донеччан було ще близько чверті години в другому таймі, щоб показати себе з кращого боку, але вони вирішили зіграти в обережний пас у центральної лінії, після чого були замінені на більш спраглих до забитих м'ячів футболістів. «Гірники» атакували на перших порах досить наполегливо атакували, але в один момент захопилися, пропустивши просту подачу з глибини правого флангу на Слишковіча, який головою відправив м'яч під праву штангу.

Часу було не так вже й багато, але набраний раніше темп зіграв на руку футболістам Де Дзербі, завдяки чому вони знову провели разючу атаку правим флангом, яка через ноги Педріньо, Тете і Додо дійшла на дальню стійку на Мудрика. Михайло з метра до порожніх воріт не влучив, встановивши кінцевий рахунок у матчі.

Останнім суперником в австрійській частині передсезонних зборів для донецького «Шахтаря» стане гельзенкірхенський «Шальке» – новоспечений представник Другої німецької Бундесліги. Матч відбудеться в п'ятницю, 9 липня, початок о 19:00.