Бойко розповів, чому Брих так швидко закінчив матч Україна - Англія

Німецький арбітр прекрасно розумів, що результат матчу ніяк не зміниться

13045
9
Getty Images / Global Images Ukraine. Фелікс Брих

Український арбітр ФІФА Сергій Бойко пояснив, чому арбітр матчу 1/4 фіналу Євро-2020 Україна - Англія (0:4) Фелікс Брих закінчив матч на 90-й хвилині, не компенсувавши жодної хвилини.

«Є чітке правило щодо тривалісті матчу. Там чітко вказано, що матч складається з двох рівних таймів - по 45 хвилин. Сказано також і про компенсований час, але ми бачимо рахунок, в останні 5 хвилин гравці просто тримали м'яч і самі вже погодилися з результатом і хотіли закінчити гру.

Чому не відбулася заміна? Вона була зроблена б не на 90-й, а готувалася десь на 86-й. Весь цей час було тримання м'яча однією та іншою командою. Одна-дві компенсовані хвилини ні на що б не впливали. Арбітр дав відіграти 90 хвилин по духу гри, стосовно відношення гравців, які просто катали м'яч останні дві хвилини. Він закінчив відповідно до правил гри - два по 45. Не дав компенсований час, хоча міг би дати», - сказав Бойко.

(106)

Переплюнув Куртуа! Лунін встановив неймовірний рекорд Реала у ЛЧ
Футбол | 18 квітня 2024, 00:28 15

Український воротар здійснив найбільшу кількість сейвів в одному матчі

Анчелотті відзначився унікальним досягненням у матчах з Гвардіолою у ЛЧ
Футбол | 18 квітня 2024, 12:15 0

Італійський наставник став першим тренером, який вибивав команди Жузепа тричі з Ліги чемпіонів