Мессі: гол і два ассисти. Аргентина вийшла до півфіналу Кубка Америки

Збірна Аргентини впевнено обіграла Еквадор

3360
2
Getty Images/Global Images Ukraine. Ліонель Мессі

У поєдинку 1/4 фіналу Кубка Америки збірна Аргентини обіграла Еквадор з рахунком 3:0.

В кінці першого тайму рахунок відкрив Родріго де Пауль, а на 84-й хвилині зустрічі Лаутаро Мартінес подвоїв перевагу своєї команди. В обох гольових епізодах своїм партнерам асистував Ліонель Мессі. Потім ще еквадорці залишилися в меншості після вилучення П'єро Інкапіе. А крапку в матчі поставив сам Мессі. Капітан збірної Аргентини зі штрафного вразив «дев'ятку» воріт.

Кубок Америки. 1/4 фіналу.

Аргентина - Еквадор - 3:0

Голи: де Пауль (40), Л.Мартінес (84), Мессі (90+3).

Вилучення: Інкапіе (90+2).

Аргентина: Е.Мартінес, Отаменді, Пеццелья, Моліна, Акунья, де Пауль, Паредес (Родрігес, 71), Ло Чельсо (Ді Марія, 71), Гонсалес (Тальяфіко, 83), Мессі, Л.Мартінес (Агуеро, 90) .

Еквадор: Галіндес, Інкапіе, Пресіадо (Кампана, 83), Арболеда, Паласіос (Плата, 46), Франко (Кайседо, 70), Мендес, Мена, Груесо (Естрада, 46), Еступіньян, Валенсія.

У півфіналі Кубка Америки Аргентина зустрінеться з Колумбією, яка в 1/4 фіналу здолала Уругвай.