Олександр КАРАВАЄВ: «Ми зробили багато помилок, особливо при стандартах»

Захисник збірної України прокоментував поразку від Англії

1772
2

Захисник збірної України Олександр Караваєв прокоментував поразку «синьо-жовтих» у матчі 1/4 фіналу чемпіонату Європи проти Англії (0:4).

«Це, звичайно, була дуже важка гра. Ми зробили багато помилок, особливо при стандартах. Пропускати на початку кожного тайму особливо важко. Це був серйозний психологічний удар, тому що ми були добре готові до гри.

Ми вивчали суперника, знали, що вони дуже добре використовують вільні зони ззаду. У першому таймі ми грали добре, навіть після пропущеного голу. Не дозволили їм створити багато моментів. У нас теж була пара моментів. Але клас позначається, не можна ні на секунду втрачати концентрацію, тому що на цьому рівні досить дати супернику пів шансу, і він тебе покарає. Нам обов'язково потрібно приділяти більше уваги стандартам».

(15)

Мілевський розповів, чи спілкуються вони з Алієвим
Футбол | 01 травня 2024, 15:24 2

Колишні гравці «Динамо» ще не помирилися

Автобус ПСЖ залишив стадіон у Дортмунді без Мбаппе. Стала відома причина
Футбол | 02 травня 2024, 06:35 0

1 травня «Боруссія Д» обіграла парижан 1:0 у першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів