Євген МАКАРЕНКО: «Шевченко сказав, що ми можемо пишатися грою на Євро»

Хавбек прокоментував виступ збірної України на Євро

1728
11

Півзахисник збірної України Євген Макаренко після поразки від Англії в чвертьфіналі Євро підвів підсумок виступів команди.

- Дійсно збірна Англії настільки сильна?

- Думаю, з перших хвилин було присутнє якесь хвилювання, нервозність. Англія - ​​топова команда. Була нервозність, це було видно з перших хвилин. Непотрібний перший гол нас трохи застав.

Пропустити гол на перших хвилинах проти такої команди - вони таке не прощають, якийсь напівмомент, рикошет. Потім почали входити в гру. Трохи володіли ініціативою, були на м'ячі, були передумови для хороших атак, але нічого ми не забили.

І в першому таймі в перші 5 хвилин концентрації забракло. І в другому таймі в перші 5 хвилин нам забили другий гол. Це вже було фатальним. Після третього голу Англія відійшла, маючи таких гравців найвищого класу, грала вже за рахунком.

Мій вихід на заміну - виходити при 0:4, безумовно, хотілося допомогти команді, їм було важко. Було видно по хлопцях, що вони фізично і морально були трохи пригнічені. Не мені судити мій вихід, є експерти. Чим міг - тим допоміг.

- Що після матчу говорив Шевченко? Яка атмосфера в команді?

- Хлопці засмучені. Так вилітати з Євро ніхто не хотів. Це великий рахунок для вильоту і для такої стадії. Але тренерський штаб подякував нам за весь турнір, за виконану роботу з 15 травня.

Сказав, що ми повинні пишатися тими результатами і тією грою, яку ми показали на протязі турніру, - сказав Макаренко в мікст-зоні після матчу.