Наставник Бельгії: «Ми показали приголомшливу концентрацію»

Роберто Мартінес – про перемогу над Португалією

1036
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Роберто Мартінес

Головний тренер збірної Бельгії Роберто Мартінес прокоментував перемогу над національною командою Португалії (1:0) в матчі заключного туру групового раунду Євро-2020.

«Ми показали приголомшливу концентрацію і дуже добре захищалися. Наша команда контролювала гру і відмінно оборонялася, коли це було необхідно. Ми забили дуже красивий гол, а в другому таймі, як і слід було очікувати, ініціатива перейшла до Португалії. Нам потрібно було показати свій непохитний характер.

Наш план так чи інакше був заснований на двох аспектах - тактична дисципліна і холодний розрахунок. Якби ми краще розпоряджалися м'ячем в контратаках і більше володіли ним, то, можливо, могли б витягти більше з ризикованої гри збірної Португалії у другому таймі», - сказав Мартінес.