Це був другий матч для луганчан за один день під час зборів в Туреччині

1066
0
ФК Зоря Луганськ

Луганська «Зоря» зіграла внічию з клубом «Ботев» з болгарського міста Пловдив (1:1).

На 14-й хвилині «Ботев» вийшов вперед. Маркіньос зробив ривок і пробив метрів з 22-х точно в кут воріт.

Хороша комбінація Зорі на 49-й хвилині вилилася в забитий гол. Владислав Кабаєв прибрав гравця, увійшов до штрафного, прибрав ще одного, віддав на Владислава Кочергіна, той пробив, голкіпер зреагував, і Олександр Гладкий бездоганно зіграв на добиванні. Результат матчу – 1:1.

Це був другий матч для луганчан за один день під час зборів в Туреччині. У першій грі було зафіксовано поразку від сербського «Пролетера» (1:2). Наступний матч 1 липня «Зоря» проведе з румунським клубом «Металоглобус».