26.06.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Уельс – Данія. Прогноз і анонс на матч 1/8 фіналу Євро-2020

Стартовий поєдинок на стадії плей-оф турніру

Уельс – Данія. Прогноз і анонс на матч 1/8 фіналу Євро-2020
© Getty Images/Global Images Ukraine

У суботу, 26 червня, в Амстердамі на стадіоні «Йохан Кройф Арена» відбудеться матч 1/8 фіналу чемпіонату Європи з футболу, в якому зіграють національні збірні Уельсу і Данії. Стартовий свисток німецького рефері Даніеля Зіберта пролунає о 19:00 за київським часом.

Збірна Уельсу

Команда Роба Пейджа виступала на груповому раунді в квартеті А разом з зі збірними Італії, Швейцарії та Туреччини. Нічиєї зі швейцарцями (1:1) і перемоги над турками (2:0) вистачило для того, щоб фінішувати на другому місці. У заключному турі валлійці зазнали поразки від Італії (0:1), яку вважають одним з головних претендентів на перемогу в турнірі.

На попередньому чемпіонаті Європи в 2016 році збірна Уельсу дісталася аж до півфіналу, ставши бронзовим призером. Це головне досягнення в історії валлійців, і тепер вони спробують як мінімум повторити його. І турнірна сітка, в принципі, дозволяє спробувати, адже з Бельгією, Францією, Іспанією та Італією якщо і доведеться зустрітися, то тільки у фіналі.

Збірна Данії

«Червона гвардія» після перших двох турів групового раунду не мала в активі жодного очка, і за всіма законами логіки не повинна була вийти в плей-оф. Однак данцям не просто вдалося це зробити, але й фінішувати на другій позиції в квартеті.

Команда Каспера Г'юлманда опинилася в центрі уваги на старті турніру, оскільки в поєдинку з Фінляндією (0:1) ледь не помер на футбольному полі Крістіан Еріксен. Лідера збірної Данії вдалося реанімувати, але поки невідомо, чи зможе він продовжити кар'єру.

У будь-якому випадку, втрата Еріксена відбилася на психологічному стані команди, яка під шоком сенсаційно поступилася Фінляндії, а потім не змогла взяти очко з Бельгією (1:2). І лише розгромна перемога над Росією і вдалий збіг обставин дозволив Данії отримати на перший погляд прохідного суперника в 1/8.

Орієнтовні склади

Уельс: Ворд – Робертс, Мефам, Родон, Девіс, Джеймс, Ремзі, Аллен, Моррелл, Бейл, Мур.

Данія: Шмейхель – Крістенсен, К'яєр, Вестергор, Васс, Ділейні, Хейб'єрг, Меле, Дамсгорд, Брейтвейт, Поульсен.

Прогноз на протистояння

Ми вважаємо, що Данія в даному матчі здобуде перемогу. Нашою ставкою буде позиція – П2 з коефіцієнтом 1.87 по лінії Parimatch.

26 червня, субота

Уельс – Данія
Амстердам. Стадіон «Йохан Кройф Арена». 19:00
Пряма ТБ-трансляція – телеканал «Футбол 1», відеосервіси OLL.TV і MEGOGO
УЕЛЬС — ДАНІЯ. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ
Арбітр: Даніель Зіберт (Німеччина)
Прогноз Sport.ua – 1:2
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Денис Шаховець, Sport.ua

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    hater of haters
      hater of haters, 26.06.2021 19:49
    0
    djordj, 26.06.2021 18:49
    Уэльс 1:0 на классе.
    Каком классе?
    djordj
    online
      djordj, 26.06.2021 18:49
    -1
    Уэльс 1:0 на классе.
    Артур Отаманчук
      Артур Отаманчук, 26.06.2021 18:24
    -2
    став лайк якщо тобі какая разніца
    Сергей Иванамофф
    online
      Сергей Иванамофф, 26.06.2021 18:05
    0
    А я буду болеть за Уэльс сегодня. Мне они понравились.
    Сергей Шец
    online
      Сергей Шец, 26.06.2021 17:37
    +3
    Ни те ни другие мне плохого ничего не сделали!) я за красивый футбол!!!
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 26.06.2021 17:28
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Після приниження, яке вчинила Данія над нашими ворогами-московитами, моє серце з цією командою.Однозначно за Данію і впевнений в їх перемозі. Думаю 2-1.
    vitaha33
    online
      vitaha33, 26.06.2021 17:01
    +2
    Данія без варіантів, а потім вони ще і Голландію винесуть. Я їх бачу мвнімум в півфіналі
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 26.06.2021 14:52
    0
    Согласен на 2:1 в пользу Дании.
    наша задача - выйти из группы
    online
      наша задача - выйти из группы, 26.06.2021 12:54
    0
    У Э Л Ь С !
    DidOk
    online
      DidOk, 26.06.2021 09:55
    -1
    1-1
    Руслан Кириченко
    online
      Руслан Кириченко, 26.06.2021 09:45
    0
    Я деньги поставил на Уэльс. Хороший кэф и Дания не топ сборная. Их можно обыгрывать
    Zub Зуб
      Zub Зуб, 25.06.2021 19:25
    +5
    Дания супер команда, России накидали и пусть Финляндия с Бельгией скажут спасибо, что не получили столько же, ибо могли. Уэльс тоже хорошая команда, которая вышла со второго места в группе, в которой это было не так и очевидно. Поэтому игра будет интересна, и если Дании снова не повезёт, как против Финляндии, или Бельгии, то Уэльс может и пройти дальше, но всё же думаю в 1/4 будет Дания.
    Zub Зуб
    online
      Zub Зуб, 25.06.2021 19:25
    +5
    Дания супер команда, России накидали и пусть Финляндия с Бельгией скажут спасибо, что не получили столько же, ибо могли. Уэльс тоже хорошая команда, которая вышла со второго места в группе, в которой это было не так и очевидно. Поэтому игра будет интересна, и если Дании снова не повезёт, как против Финляндии, или Бельгии, то Уэльс может и пройти дальше, но всё же думаю в 1/4 будет Дания.
    Сергей Шец
    online
      Сергей Шец, 26.06.2021 17:37
    +3
    Ни те ни другие мне плохого ничего не сделали!) я за красивый футбол!!!
    vitaha33
    online
      vitaha33, 26.06.2021 17:01
    +2
    Данія без варіантів, а потім вони ще і Голландію винесуть. Я їх бачу мвнімум в півфіналі
    Виктор Петренко
    online
      Виктор Петренко, 26.06.2021 17:28
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Після приниження, яке вчинила Данія над нашими ворогами-московитами, моє серце з цією командою.Однозначно за Данію і впевнений в їх перемозі. Думаю 2-1.
    hater of haters
    online
      hater of haters, 26.06.2021 19:49
    0
    djordj, 26.06.2021 18:49
    Уэльс 1:0 на классе.
    Каком классе?
    Сергей Иванамофф
    online
      Сергей Иванамофф, 26.06.2021 18:05
    0
    А я буду болеть за Уэльс сегодня. Мне они понравились.
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 26.06.2021 14:52
    0
    Согласен на 2:1 в пользу Дании.
    наша задача - выйти из группы
    online
      наша задача - выйти из группы, 26.06.2021 12:54
    0
    У Э Л Ь С !
    Руслан Кириченко
    online