ВІДЕО. Новачок Шахтаря Марлон провів перше тренування в клубі

Бразильський захисник включився в роботу з першого дня

ВІДЕО. Новачок Шахтаря Марлон провів перше тренування в клубі
© ФК Шахтар Донецьк

Донецький «Шахтар» 22 червня оголосив про підписання контракту із захисником Марлоном.

Після підписання контракту бразильський футболіст встиг провести перше тренування в новій команді. Футболіст приєднався до «Шахтаря» на зборах в Австрії. 25-річний Марлон працює в загальній групі.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Face Control
    online
      Face Control, 23.06.2021 13:05
    +3
    bullyUA, 23.06.2021 10:00
    Я тоже с нетерпением жду когда Шахтер сможет на равных сыграть с Агробизнесом.
    Каково это грызть косточки раз в 5 лет?
    rasta13
    online
      rasta13, 23.06.2021 11:19
    +3
    bullyUA, 23.06.2021 10:00
    Я тоже с нетерпением жду когда Шахтер сможет на равных сыграть с Агробизнесом.
    В чём прикол этих шуток ? Шахтер в том матче доминировал и был лучше, это футбол, слабые команды тоже могут цепляться за победы.
    Barsa_che
    online
      Barsa_che, 23.06.2021 11:11
    0
    Крепкий парень!
    bullyUA
    online
      bullyUA, 23.06.2021 10:00
    -9
    New Zealander, 23.06.2021 09:50
    Уже жду недождусь когда Шахтёр опять будет бить всяких там Реалов мадридских в ЛЧ. Но теперь после усиления, ожидаем лучших результатов. Вся Европа должна дрожать, по ходу.
    Я тоже с нетерпением жду когда Шахтер сможет на равных сыграть с Агробизнесом.
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 23.06.2021 09:50
    -3
    Был Брандао, но не Марлон,
    теперь есть Марлон, но не Брандо.
    Вот, всё не слава Богу.
    New Zealander
    online
      New Zealander, 23.06.2021 09:50
    +1
    Уже жду недождусь когда Шахтёр опять будет бить всяких там Реалов мадридских в ЛЧ. Но теперь после усиления, ожидаем лучших результатов. Вся Европа должна дрожать, по ходу.
    Face Control
    online
      Face Control, 23.06.2021 13:05
    +3
    bullyUA, 23.06.2021 10:00
    Я тоже с нетерпением жду когда Шахтер сможет на равных сыграть с Агробизнесом.
    Каково это грызть косточки раз в 5 лет?
    rasta13
    online
      rasta13, 23.06.2021 11:19
    +3
    bullyUA, 23.06.2021 10:00
    Я тоже с нетерпением жду когда Шахтер сможет на равных сыграть с Агробизнесом.
    В чём прикол этих шуток ? Шахтер в том матче доминировал и был лучше, это футбол, слабые команды тоже могут цепляться за победы.
    New Zealander
    online
      New Zealander, 23.06.2021 09:50
    +1
    Уже жду недождусь когда Шахтёр опять будет бить всяких там Реалов мадридских в ЛЧ. Но теперь после усиления, ожидаем лучших результатов. Вся Европа должна дрожать, по ходу.
    Barsa_che
    online
      Barsa_che, 23.06.2021 11:11
    0
    Крепкий парень!