ОФІЦІЙНО. Марлон підписав контракт з Шахтарем

Раніше 25-річний центрбек виступав в Італії за «Сассуоло» під керівництвом Де Дзербі

ОФІЦІЙНО. Марлон підписав контракт з Шахтарем
© ФК Шахтар. Марлон

Генеральний директор «Шахтаря» Сергій Палкін повідомив, що донецький клуб підписав контракт з центральним захисником «Сассуоло» Марлоном.

Термін угоди становить 5 років.

Інші подробиці угоди не повідомляються. За неофіційною інформацією, за бразильського футболіста «гірники» заплатили 12 мільйонів євро, а також в договорі передбачені бонуси.

Раніше в ЗМІ була інформація про те, що покупка Марлона є особистим проханням Роберто Де Дзербі, який з сезону-2021/22 починає роботу з «Шахтарем».

Нагадаємо, в літнє трансферне вікно «Шахтар», крім Марлона, підписав ще двох новачків - вінгера Педріньо та центрфорварда Лассіну Траоре.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Шахтар Донецьк

(78 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Face Control
    online
      Face Control, 23.06.2021 13:08
    0
    Виктор Андрущик, 23.06.2021 09:45
    Шахтар підсилився,а що ж Динамо,ще по мусорниках не рилось?
    Виктор Андрущик
      Виктор Андрущик, 23.06.2021 09:45
    +2
    Шахтар підсилився,а що ж Динамо,ще по мусорниках не рилось?
    ShakhtarFCSD
    online
      ShakhtarFCSD, 22.06.2021 18:50
    +2
    WhitePhoenix, 22.06.2021 16:38
    От смiху буде коли шахтер займе "почетное" 3 мiсце
    Тебе до войны ваше 4 и 3 места в последних двух сезонах понравились? Так бы и были там, если б не рашка пришла.
    ShakhtarFCSD
    online
      ShakhtarFCSD, 22.06.2021 18:49
    +1
    Vadym_ukr, 22.06.2021 16:39
    Ну тогда продолжайте спонсировать Бразилию, развивать их экономику и футбол. На счет контрактников Динамо, то в этом сезоне они показали что не деньги главное в футболе.
    Их экономику? Шахтер с транферов платит налоги в Украину. И с их больших зарплат, которые они тоже во многом тратят в Украине. Не знаешь что говорить - не надо. А на налоги Шахтера отлично Мариуполь растет, посмотри сколько для города они значат. А первые годы после войны платили в Киев.
    ShakhtarFCSD
    online
      ShakhtarFCSD, 22.06.2021 18:47
    +3
    WhitePhoenix, 22.06.2021 17:01
    Нажаль Агробiзнес не вийшов до ПФЛ тому наврядчи, а ось 10 мicце Шахтаря у ЧУ було
    У вас при самых дорогих трансферах было 4 место УПЛ.
    Посмотрел бы какое место у вас было, если б посреди сезона президент погиб.
    Lion
    online
      Lion, 22.06.2021 18:23
    +3
    А что совы так взбудоражились, у вас же крутая академия...
    Должны всех в Европе рвать...
    Уже доказано на ЧЕ !.!.! ...
    WhitePhoenix
      WhitePhoenix, 22.06.2021 17:01
    -6
    Коментар згорнуто. Показати
    ENJOY, 22.06.2021 16:42
    ну да, или вылетит в первую лигу
    Нажаль Агробiзнес не вийшов до ПФЛ тому наврядчи, а ось 10 мicце Шахтаря у ЧУ було
    dd dent
    online
      dd dent, 22.06.2021 16:58
    -3
    FunnyCat__, 22.06.2021 16:41
    Та как всегда
    ДеДы не умеют в планирование
    Похоже и не научатся
    ENJOY
      ENJOY, 22.06.2021 16:42
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    WhitePhoenix, 22.06.2021 16:38
    От смiху буде коли шахтер займе "почетное" 3 мiсце
    ну да, или вылетит в первую лигу
    FunnyCat__
      FunnyCat__, 22.06.2021 16:41
    -5
    Коментар згорнуто. Показати
    dd dent, 22.06.2021 16:17
    Долго запрягаем что-то чрезмеру
    Та как всегда
    ДеДы не умеют в планирование
    FunnyCat__
      FunnyCat__, 22.06.2021 16:41
    -5
    Коментар згорнуто. Показати
    ShakhtarFCSD, 22.06.2021 16:20
    Полуфиналисты ЛЕ набрали и в 2 раза больше очков в ЛЧ, побеждая Реал, опередив чемпиона Италии. Так что и просто лучшая.
    Разве вас Рома в полуфинале выкинула ?
    Или у вас какой-то свой подсчёт турнирной сетки ?
    Vadym_ukr
      Vadym_ukr, 22.06.2021 16:39
    -2
    euro2012_za_2012euro, 22.06.2021 15:22
    А Динамо будет опять " а можно всех посмотреть"?
    Своих контрактников.
    Ну тогда продолжайте спонсировать Бразилию, развивать их экономику и футбол. На счет контрактников Динамо, то в этом сезоне они показали что не деньги главное в футболе.
    WhitePhoenix
      WhitePhoenix, 22.06.2021 16:38
    -5
    Коментар згорнуто. Показати
    Face Control, 22.06.2021 14:12
    Чувак, вот ты вроде адекватный, вот скажи, какой смысл им кого-то покупать, если они ОЧЕНЬ хорошо понимают, что в этом сезоне Шахтёр больше не будет ничего дарить. Хотя да, если только под Еврокубки, хотя им там в любом случае ничего не светит.
    От смiху буде коли шахтер займе "почетное" 3 мiсце
    dd dent
    online
      dd dent, 22.06.2021 16:34
    -3
    ENJOY, 22.06.2021 16:29
    я надеюсь на "освежение" игры в первую очередь... а еврокубки.. что еврокубки?! может повезти может нет, с тем же жребием, интересно уже посмотреть матчи межсезонья
    Если есть игра, то везение то дело не первостепенное, хотя и не лишнее конечно.
    Увы, но ДК вряд ли чего покажет в этом сезоне, наверное.
    ENJOY
      ENJOY, 22.06.2021 16:29
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    dd dent, 22.06.2021 16:27
    Думаешь сделает наконец шаг вперед? Я о еврокубках
    я надеюсь на "освежение" игры в первую очередь... а еврокубки.. что еврокубки?! может повезти может нет, с тем же жребием, интересно уже посмотреть матчи межсезонья
    dd dent
    online
      dd dent, 22.06.2021 16:27
    -2
    ENJOY, 22.06.2021 16:19
    нормально... просто не всем "пляжникам" еще дозвонились
    dd dent
    online
      dd dent, 22.06.2021 16:27
    -2
    ENJOY, 22.06.2021 16:18
    у нас были две проблемных позиции, мы их закрыли... качественно или нет, это покажет время
    Думаешь сделает наконец шаг вперед? Я о еврокубках
    dd dent
    online
      dd dent, 22.06.2021 16:26
    0
    ENJOY, 22.06.2021 16:17
    чего?! Марлон самый что не на есть ЦЗ
    и то правда
    ShakhtarFCSD
    online
      ShakhtarFCSD, 22.06.2021 16:20
    0
    FunnyCat__, 22.06.2021 16:14
    Так значит временно он уже не лучший на данный момент ?
    Полуфиналисты ЛЕ набрали и в 2 раза больше очков в ЛЧ, побеждая Реал, опередив чемпиона Италии. Так что и просто лучшая.
    ENJOY
      ENJOY, 22.06.2021 16:19
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    dd dent, 22.06.2021 16:17
    Долго запрягаем что-то чрезмеру
    нормально... просто не всем "пляжникам" еще дозвонились
    electron440v60hz
    online
      electron440v60hz, 22.06.2021 13:06
    +13
    Viktor VK, 22.06.2021 13:03
    Заметили,Когда Порох был президентом то олигархи не позволяли себе делать столько новых покупок, практически никого не рокупали. Как только стал Зеля у руля то у олигархов появилось куча бабла на покупку пол новой команди плюс новый тренер. Совпадение-не думаю.
    шахта почти 3 года без покупок! нужно было усиление, да и чемпионство нужно вернуть
    avtv5555
    online
      avtv5555, 22.06.2021 13:11
    +9
    Віталій Яценко, 22.06.2021 12:52
    Ага)) Додо, Вітао, Марлон, Ісмаілі, Майкон, Алан Патрік, Соломон, Тете, Педріньо, Траоре... Місце для українця лише на воротах. А ще є Хочолава, Антоніо, Сіпріано, Фернандо, Дентіньо і два українці Марлос і мораєс... Фантастика просто...
    Я нейтральный болельщик по отношению к Динамо и Шахтеру , просто выскажу свое мнение Шахтер потратил на трансферы где-то 47млн. а скупой Суркис уже скоро год обещаниями кормит. хотя деньги за ЛЧ получил где-то 34млн. Согласись просто давит жаба. А в чемпионате будет играть 4 и больше украинцев не переживай. Переживать стоит за Динамо как без усиления играть в ЛЧ ведь в этом году ференцварошов не предвидится.
    Віталій Яценко
    online
      Віталій Яценко, 22.06.2021 12:52
    +8
    Ага)) Додо, Вітао, Марлон, Ісмаілі, Майкон, Алан Патрік, Соломон, Тете, Педріньо, Траоре... Місце для українця лише на воротах. А ще є Хочолава, Антоніо, Сіпріано, Фернандо, Дентіньо і два українці Марлос і мораєс... Фантастика просто...
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 22.06.2021 13:46
    +7
    Віталій Яценко, 22.06.2021 13:36
    При чому тут жаба? Результати Збірної через засилля легів в 1 команді. Може це і подобається комусь. Мені - ні. шахта дожилась до того, що лише Матвієнко є гравцем старту Збірної. Такого не було дуже давно. Скільки грошей витрачено - філософія. Це не той розмах, що був тоід, коли підписували Дугласа Косту, Вілліана, Фреда... Тоді це були дійсно молоді топові гравці. Історія це довела. Купували їх за дуже хороші гроші. Набагато більші, ніж зараз. Бо 15 млн за Фреда 10 років тому - 30 зараз. Мене турбує лише Збірна у розрізі шахти. Динамо йде свої шляхом. Може трансфери ще будуть. А може і ставка на власних вихованців. Є Ваната, Волошини, Боль, Нещерет. Таланти отримають шанси. Це і є мотивація. Коли молодий гравець з українським паспортом бачить підписання легів за великі гроші, то це точно закриває шлях в основу. Бо тренер буде довіряти тим, кого купує, а не вихованцям. Та вам цього схоже не зрозуміти. Тому і маємо 0:1 в одні ворота від Австрії.
    Збірна зараз будується на основі Динамо. В Динамо засилля легів начебто немає. І що? Сильно це допомагає збірній? Казали вже це і я повторю - сильну збірну не збудуєш на "ліміті".
    Щоб в України була сильна збірна треба щоб для всіх футболістів збірної матчі такого рівня як я не кажу Динамо-Шахтар але хоча б Динамо-Зоря чи Динамо-Ференцварош були нормою кожен тиждень.
    Інакше - ніяк. Подивіться на наш "динамівський" захист - вони ж просто не знають як їм грати під постійним пресингом бо не звикли до такого. Для них - ну програли Барсі й Юве, ну то й бог з ним все одно від нас чекали там очко за щастя. І ніхто не думає про те щоб запозичити систему тренувань того ж Ювентуса і привчити до неї Динамо чи Шахтар як до норми.
    Vyacheslav Kruts
      Vyacheslav Kruts, 22.06.2021 13:32
    +7
    Я болельщик Динамо,и я непонимаю Суркиса,Шахта покупает а Игорьку похер.Обидно,он что надеется на Луческу? что он будет играющим тренером?Стаким подходом бедный Луческу убежит.Прошу неоскорблять,я критикую только Суркиса.
    Don Sergio
      Don Sergio, 22.06.2021 12:37
    +6
    Витао пока плох, вместо витаю усиление
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 22.06.2021 12:37
    +6
    Хорош.
    xxxxxxxxxxxxххх
    online
      xxxxxxxxxxxxххх, 22.06.2021 12:34
    +6
    Welcome!
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 22.06.2021 14:34
    +5
    "Динамівський захист має середній вік 22 роки. Це все молоді гравці, які будуть прогресувати. І вони будуть це робити"
    Далеко не факт. Два динамівські польові гравці від яких я бачу за останні роки більш-менш стабільний прогрес це Шапаренко і Буяльский. Миколенко в збірній деградує, Караваєв вже зрілий гравець і застряг на посередньому рівні, в Циганкова вже починаються проблеми через систематичні травми. Ну, припустімо Забарного ще ранувато оцінювати.
    "Захист починається з форварда. Захищається вся команда. І виключно ліміт робить Збірну міцніше".
    З першими двома реченнями складно не погодится. А от ліміт - це шлях в нікуди або принаймні аж ніяка не "панацея". І найпростіший спосіб це довести - у чемпіонатах жодної з топ-сбірних світу (Італії, Франції, Німеччини, Англії, єврокубках) подібного ліміту не існує.
    "Мені подобається склад Динамо, до лише 2 легіонера в старті виходить. І склад молодий, переспектива величезна. Наступний сезон буде ще сильнішим, ще більше вихованців в обоймі, які набули досвід минулого сезону. Цей шлях куди перспективніше".
    І саме тому Динамо не виграло жодної зустрічі з клубами з топ-5 європейських чемпіонатів за останні 6-8 років. Розумію, перспективи величезні.
    "А Збірна страждає через те, що не вистачає рівноцінної заміни".
    А так в нас було завжди(принаймні за часів Незалежності). І з лімітом і до нього. Скажімо збірна України-2006 повністю трималася на четвірці Шовковський-Несмачний-Тимощук-Шевченко". Ліміту тоді не було. Але все одно - прибери чи знешкодь хоча б двох з них і збірна загиналася повністю.
    "ДЛя мене важливіше Збірна. І підписання одних легіонерів - робота проти Збірної".
    А для мене клуби. Але навіть якщо відкинути кому що важливіше, а просто глянути йде ліміт на користь збірній чи на шкоду - я скажу "на шкоду".
    KARABAS55
    online
      KARABAS55, 22.06.2021 14:19
    +4
    Наконец-то! Лично я ждал покупки центр бека от Шахтера около 2лет. Оборона Шахтера оставляла желать лучшего. И я думаю Марлон с Матвиеко, это будет идеально, и по бокам Исмаили и Додо.
    electron440v60hz
    online
      electron440v60hz, 22.06.2021 13:04
    +4
    хороший игрок!!! удачи!
    Pavlo Kolejchuk
    online
      Pavlo Kolejchuk, 22.06.2021 12:54
    +4
    Віталій Яценко, 22.06.2021 12:52
    Ага)) Додо, Вітао, Марлон, Ісмаілі, Майкон, Алан Патрік, Соломон, Тете, Педріньо, Траоре... Місце для українця лише на воротах. А ще є Хочолава, Антоніо, Сіпріано, Фернандо, Дентіньо і два українці Марлос і мораєс... Фантастика просто...
    Та да, хто в чемпe грати буде !?!
    xxxxxxxxxxxxххх
    online
      xxxxxxxxxxxxххх, 22.06.2021 12:34
    +4
    Welcome!
    ShakhtarFCSD
    online
      ShakhtarFCSD, 22.06.2021 18:47
    +3
    WhitePhoenix, 22.06.2021 17:01
    Нажаль Агробiзнес не вийшов до ПФЛ тому наврядчи, а ось 10 мicце Шахтаря у ЧУ було
    У вас при самых дорогих трансферах было 4 место УПЛ.
    Посмотрел бы какое место у вас было, если б посреди сезона президент погиб.
    Lion
    online
      Lion, 22.06.2021 18:23
    +3
    А что совы так взбудоражились, у вас же крутая академия...
    Должны всех в Европе рвать...
    Уже доказано на ЧЕ !.!.! ...
    FunnyCat__
      FunnyCat__, 22.06.2021 15:34
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Face Control, 22.06.2021 14:12
    Чувак, вот ты вроде адекватный, вот скажи, какой смысл им кого-то покупать, если они ОЧЕНЬ хорошо понимают, что в этом сезоне Шахтёр больше не будет ничего дарить. Хотя да, если только под Еврокубки, хотя им там в любом случае ничего не светит.
    Шо ты мелешь Машка. , я смотрю как твою халупу в море с дождями унесло , ты вообще плохой на голову стал
    dd dent
    online
      dd dent, 22.06.2021 13:40
    +3
    ENJOY, 22.06.2021 13:34
    логика суркиса - зачем покупать игроков тренеру, который остался на год...
    Точно логика?
    Sviatoslav Kudelych
    online
      Sviatoslav Kudelych, 22.06.2021 12:45
    +3
    Молодець чувак! І в Катар не треба їхати!
    Виктор Андрущик
    online
      Виктор Андрущик, 23.06.2021 09:45
    +2
    Шахтар підсилився,а що ж Динамо,ще по мусорниках не рилось?
    ShakhtarFCSD
    online
      ShakhtarFCSD, 22.06.2021 18:50
    +2
    WhitePhoenix, 22.06.2021 16:38
    От смiху буде коли шахтер займе "почетное" 3 мiсце
    Тебе до войны ваше 4 и 3 места в последних двух сезонах понравились? Так бы и были там, если б не рашка пришла.