23.06.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Швеція – Польща – 3:2. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 3 туру групового етапу Євро-2020

Швеція – Польща – 3:2. Текстова трансляція матчу
© Getty Images/Global Images Ukraine

В середу, 23 червня, відбудеться поєдинок 3 туру групи Е, в якому зіграють збірні Швеції та Польщі. Матч Євро-2020 пройде в Санкт-Петербурзі на полі стадіону «Санкт-Петербург», початок о 19:00.

Як ми і передбачали, дана група стала однією з найбільш заплутаних. Перед третім туром групового етапу лідер в ній зовсім неочікуваний - збірна Швеції, яка в перших двох турах зіграла внічию з іспанцями (0:0) і перемогла словаків (1:0). Збірна Польщі має тільки одне очко, набране проти тої ж Іспанії, тому всі свої сили кине на даний матч, щоб не пролетіти мимо раунду плей-оф. Нагадаємо, що, при певних розкладах, переможець цієї групи може стати суперником збірної України. Тому до матчу буде прикута наша вболівальницька увага, а вболівати будемо явно не за географічних сусідів.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Швеція - Польща. За перебігом поєдинку можна слідкувати за цим посиланням.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(55 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    andreypoltava234
    online
      andreypoltava234, 23.06.2021 23:36
    0
    alex orly, 23.06.2021 21:00
    Подивимось потім хто з нас БОБУІН!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    бабуїни вже в лаптєстан поїхали))
    andreypoltava234
    online
      andreypoltava234, 23.06.2021 23:34
    -1
    slavko4, 23.06.2021 20:58
    Він мабуть трускавки у Польщі збирав, радіє за своїх панів
    ні, то вацко...просто звичайний рагуль)) на промосковських футболах інакше не кричать)) то ахметова слуги))
    andreypoltava234
    online
      andreypoltava234, 23.06.2021 23:28
    0
    от читаєш коментарі...і розумієш, що тут на сайті, якщо не м..скальня, то реально якісь малороси..)) малороси, ЗБІРНА УКРАЇНИ в 1/8) до чого тут поляки?)) пробую собі уявити, щоб поляки отак переживали за поразку України)) в найбільших бреднях такого не уявити..бо то нонсенс) там з українських команд завжди в етерах сміються...і взагалі поляки не люблять жодну збірну, окрім своєї кадри) ну ще може мадяр підтримують...бо то їх найближчі друзі) а тут..ТАКЕ))
    andreypoltava234
    online
      andreypoltava234, 23.06.2021 23:18
    -1
    Joe Smart, 23.06.2021 21:12
    ніхера не радує чужа перемога.
    поляків жалко, вони заслужили більше наших.
    хоча так, ще буде один матч збірної, за чужий рахунок
    йди м..скальню пошкодуй)) твої мабуть там))
    andreypoltava234
    online
      andreypoltava234, 23.06.2021 23:16
    0
    antt, 23.06.2021 23:12
    Я думаю тут не поляків жалко, а словаків -
    вони ж перемогли поляків в першому матчі.
    То якби ми програли македонії, я так це бачу -
    тому вони самі привели до цього плачевного результату.
    Не брали очки де треба було їх брати.
    І взагалі якась дивна ситуація що ми із Расеею, Польщею,
    і ще Фінляндією, змагалися щоб не вилетіти перед плейоф.
    І словаків дійсно жаль - пропустити через воротаря такий
    мяч (який проте відбив пенальті перед тим, який заробив
    футболіст з таким цікавим прізвищем як "Громада"), це і
    здеморалізувало словаків і вони програли
    як колись в матчі Аргентина-Ямайка-5:0.
    Воротар просто рукою "зафутболив" в свої ворота, не розрахувавши
    сили щоб м'яч перекинути вище перекладини.
    Матч польщі не дивився але вже на першій хвилині коментатори
    повідомляли що Швеція попереду
    (вчора так чехи мали пропустити від Англії але пропустили трохи пізніше).
    І в поляків був найкращий футболіст, хай і попереднього
    ковідного року, і навіть сьогодні він ще мав забивати.
    Тому ще більш дивно як поляки із кращим форвардом
    не перемогли своїм найближчим братів - словаків.
    Тому одного Левандовського не вистачило щоб вивести
    Польщу в 1/8 фіналу ЧЄ.
    то не їх брати) їх братанкі - то мадяри) до словаків у них ну дуже багато питань) так само як і до чехів)
    antt
      antt, 23.06.2021 23:12
    0
    Я думаю тут не поляків жалко, а словаків -
    вони ж перемогли поляків в першому матчі.
    То якби ми програли македонії, я так це бачу -
    тому вони самі привели до цього плачевного результату.
    Не брали очки де треба було їх брати.
    І взагалі якась дивна ситуація що ми із Расеею, Польщею,
    і ще Фінляндією, змагалися щоб не вилетіти перед плейоф.
    І словаків дійсно жаль - пропустити через воротаря такий
    мяч (який проте відбив пенальті перед тим, який заробив
    футболіст з таким цікавим прізвищем як "Громада"), це і
    здеморалізувало словаків і вони програли
    як колись в матчі Аргентина-Ямайка-5:0.
    Воротар просто рукою "зафутболив" в свої ворота, не розрахувавши
    сили щоб м'яч перекинути вище перекладини.
    Матч польщі не дивився але вже на першій хвилині коментатори
    повідомляли що Швеція попереду
    (вчора так чехи мали пропустити від Англії але пропустили трохи пізніше).
    І в поляків був найкращий футболіст, хай і попереднього
    ковідного року, і навіть сьогодні він ще мав забивати.
    Тому ще більш дивно як поляки із кращим форвардом
    не перемогли своїм найближчим братів - словаків.
    Тому одного Левандовського не вистачило щоб вивести
    Польщу в 1/8 фіналу ЧЄ.
    dd dent
    online
      dd dent, 23.06.2021 21:36
    0
    ENJOY, 23.06.2021 20:40
    А мы как потренируемся как потренируемся и загоним Швецию за Финляндию
    Vlato0709
      Vlato0709, 23.06.2021 21:26
    +2
    Solovey, 23.06.2021 20:58
    Зря радуетесь, бабуины!
    Сам дурак.
    Joe Smart
    online
      Joe Smart, 23.06.2021 21:14
    0
    maverik, 23.06.2021 21:05
    Довольно странное ощущение,команда вышла нужно радоваться а радости нет...
    абсолютно таке саме відчуття
    yuriy_kent
    online
      yuriy_kent, 23.06.2021 21:13
    -4
    Не зря говорят, когда родился хохол, еврей заплакал...
    Joe Smart
    online
      Joe Smart, 23.06.2021 21:12
    0
    ніхера не радує чужа перемога.
    поляків жалко, вони заслужили більше наших.
    хоча так, ще буде один матч збірної, за чужий рахунок
    maverik
    online
      maverik, 23.06.2021 21:10
    0
    Матч с Австрией убил веру в сборную,в игроков.Может это досадная случайность,звезды не сошлись? Если они проиграют позорно и в 1/8 не важно кто соперник значит это уже диагноз.
    unforgiven Den
      unforgiven Den, 23.06.2021 21:09
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Владимир Копяк, 23.06.2021 21:06
    Как я и говорил, задумка наших сработала. Сейчас разници нет, кто придумал эту многоходовочку, навряд-ли Андрюша, для этого надо мозги иметь в черепной коробке. Вот будет хохма, если наши отдохнувшие на два дня больше ребята, выиграют у шведов!
    Там стратег-макаронник у них головастый есть один,из Милана.Думаю это его штучки
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 23.06.2021 21:06
    -1
    Как я и говорил, задумка наших сработала. Сейчас разници нет, кто придумал эту многоходовочку, навряд-ли Андрюша, для этого надо мозги иметь в черепной коробке. Вот будет хохма, если наши отдохнувшие на два дня больше ребята, выиграют у шведов!
    maverik
    online
      maverik, 23.06.2021 21:05
    +2
    Довольно странное ощущение,команда вышла нужно радоваться а радости нет...
    unforgiven Den
      unforgiven Den, 23.06.2021 21:05
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Astra, 23.06.2021 20:58
    Не уверен что Польша заслужила выхода в плейофф первую игру надо было нормально играть.
    С испанцами они играли достойно...так же и о наших можно говорить если вспомнить матч с Австрией.Так поляки хоть как бились сегодня ,эти же фартуны...ну да ладно.Будем надеяться на лучшее.
    Maks Shou
    online
      Maks Shou, 23.06.2021 21:02
    +3
    slavko4
    online
      slavko4, 23.06.2021 21:02
    +4
    xvalenok01, 23.06.2021 19:04
    Ирония судьбы. Приходится болеть за оккупантов против наших братьев.
    Опять судьба Украины в чужих руках
    Окупанти взагалі-то вилетіли позавчора. А шведи, наші давні союзники проти цих окупантів, сьогодні показали прекрасний футбол.
    ktesibiy
      ktesibiy, 23.06.2021 21:01
    +1
    Нда, тупой фарт имени Блохина в действии, когда-то в 2006 Испания уничтожила Украину, и с первого места вышла на Францию, которой влетела 3-1, а Украина со второго на вполне проходимую Швейцарию, которую обыграла. Не известно как наше стадо сыграет со Швецией но она как-то по проще смотрится Италии, которая была бы если бы вышли со второго, в случае победы над Австрияками.
    Gateway_enemy
      Gateway_enemy, 23.06.2021 21:01
    +1
    Якщо Шева енд К* знає історію таких ПОДАРУНКІВ, як сьогдні від Шведів, то потрібно як мінімум Гарненний Презент Відправити на тренувальний табір Тре Крунур Так колись зробив Джеки Чарльтон, тодішній тренер зб.ІВрландії, коли його збірній на ЧЄ-1988 допомогли Шотландці, обігравші Болгарію і Бельгію в останніх двух турах.
    ZaE
      ZaE, 23.06.2021 20:25
    +22
    Коментар згорнуто. Показати
    Комментатор на Футбол 2 идиот, или сволочь, так радоваться голу Левандовского, он совсем не понимает что происходит?
    Аа Бб
      Аа Бб, 23.06.2021 20:54
    +21
    Это лучший день Украины на Евро!
    SlowlyMan
      SlowlyMan, 23.06.2021 20:55
    +16
    Що не кажіть, але поляки по грі кращі від багатьох команд, які зайшли в плей офф
    Gateway_enemy
      Gateway_enemy, 23.06.2021 20:25
    +15
    Шведи, Шановні, Будьласочка, ТРИМАЙТЕСЯ Тільки не програйте.
    Lazio
    online
      Lazio, 23.06.2021 20:22
    +13
    Коментатор на футбол 2 повний даун!!! Я такого ще не ьачив... так радіти голу Левандовського..🙄🙄🙄
    Андрій Ванчак
      Андрій Ванчак, 23.06.2021 20:54
    +11
    Сьогодні - з дитинства за шведів!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
    you.me.owls from space
      you.me.owls from space, 23.06.2021 20:26
    +11
    Болеть за сборную Украины куда интереснее, когда она не играет. Тут игра огонь, но мои нервы..
    alefteev77
      alefteev77, 23.06.2021 20:56
    +10
    sahka1981, 23.06.2021 20:55
    Мы на шведов вышли???
    Так на шведів. Але ще на 93 хв були іспанці.
    maverik
    online
      maverik, 23.06.2021 20:54
    +10
    Наши инвалиды уже празднуют победу Швеции...После такого матча понимаешь какое мы убожество были в матче с Австрией.
    unforgiven Den
      unforgiven Den, 23.06.2021 19:35
    +10
    Коментар згорнуто. Показати
    преимущество по забитым
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 23.06.2021 19:09
    +10
    xvalenok01, 23.06.2021 19:04
    Ирония судьбы. Приходится болеть за оккупантов против наших братьев.
    Опять судьба Украины в чужих руках
    А поляки не окупанти?Якраз шведи були нашими союзниками у боротьбі з московитами в 1709 році. Вчи історію.
    dd dent
    online
      dd dent, 23.06.2021 19:56
    +9
    Комично было бы если пройдем благодаря Швеции потом их выбить бы
    Igorok Киев
    online
      Igorok Киев, 23.06.2021 20:56
    +8
    Коментар згорнуто. Показати
    Фантастика
    Jester Voodoo
      Jester Voodoo, 23.06.2021 20:55
    +8
    тому що вони теж жовто-блакитнi
    SpritusAlex
      SpritusAlex, 23.06.2021 20:54
    +8
    УРААААААААААААААА!!!!!!!!! 3-2
    yuriy_kent
    online
      yuriy_kent, 23.06.2021 20:53
    +8
    Бля, так нашему голу не радовался.
    yuriy_kent
    online
      yuriy_kent, 23.06.2021 20:32
    +8
    Нужна победа шведов. С испанцами не хочется играть...
    spqr-te
      spqr-te, 23.06.2021 20:24
    +8
    Lazio, 23.06.2021 20:22
    Коментатор на футбол 2 повний даун!!! Я такого ще не ьачив... так радіти голу Левандовського..🙄🙄🙄
    Це ж футболи Азмєтки.
    Вони до України мають опосередковане відношення.
    Тут бабки заробляють
    Vladislav Pohily
    online
      Vladislav Pohily, 23.06.2021 19:54
    +8
    Ну что, от мега позора наша сборная плавно приближается к историческому рекорду) Мы впервые можем выйти в плей-офф Евро).
    Jeka Lukashin
      Jeka Lukashin, 23.06.2021 19:54
    +8