Плішкова випаде з топ-10 рейтингу WTA вперше за 230 тижнів

Чешка програла в першому раунді турніру в Істборні

Плішкова випаде з топ-10 рейтингу WTA вперше за 230 тижнів
© Getty Images/Global Images Ukraine. Кароліна Плішкова

Сьогодні 10-та ракетка світу Кароліна Плішкова в першому раунді трав'яного турніру WTA в Істборні несподівано в трьох сетах програла італійці Камілі Джорджі - 6:2, 2:6, 2:6.

Ця поразка означає, що Плішкова, яка була чинною чемпіонкою турніру в Істборні, з наступного понеділка, 28 червня, покине топ-10 рейтингу WTA.

У першій десятці 29-річна чешка перебувала безперервно протягом 230 тижнів. Це була друга найдовша безперервна серія перебування в топ-10 рейтингу WTA. Більше тільки у Сімони Халеп - 367 тижнів.

Відзначимо, що Еліна Світоліна знаходиться в топ-10 вже 194 тижні поспіль - це третя найдовша діюча серія в топ-10.

Тренером Плішкової є екс-наставник Даяни Ястремської Саша Баїн. Також в її тренерський штаб входить українська тенісистка Ольга Савчук.

Сьогодні турнір в Істборні також покинула Марта Костюк.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Александр Петухов
      Александр Петухов, 22.06.2021 22:45
    0
    Щось у Баїна ні з ким не зходиться (((
    captain2009
    online
      captain2009, 22.06.2021 19:45
    +4
    сергей богданов, 22.06.2021 18:44
    Уходит это поколение как и Кербер и квитова, ничто, не вечно! Мне жаль что Каролина не зацепила шлем! Приятная девушка и свой почерк игры
    возраст не щадит никого, это факт. Но, почему-то, думается, что Баин не такой уж и супер тренер. Не сходится у них с Каролиной. Я думаю, что ей по силам еще нормально отыграть 2-3 сезона минимум. У нее пропала уверенность в себе. Отсюда и провал против Швентек 0:6 0:6.
    сергей богданов
    online
      сергей богданов, 22.06.2021 18:44
    +1
    Уходит это поколение как и Кербер и квитова, ничто, не вечно! Мне жаль что Каролина не зацепила шлем! Приятная девушка и свой почерк игры
    captain2009
    online
      captain2009, 22.06.2021 19:45
    +4
    сергей богданов, 22.06.2021 18:44
    Уходит это поколение как и Кербер и квитова, ничто, не вечно! Мне жаль что Каролина не зацепила шлем! Приятная девушка и свой почерк игры
    возраст не щадит никого, это факт. Но, почему-то, думается, что Баин не такой уж и супер тренер. Не сходится у них с Каролиной. Я думаю, что ей по силам еще нормально отыграть 2-3 сезона минимум. У нее пропала уверенность в себе. Отсюда и провал против Швентек 0:6 0:6.
    сергей богданов
    online
      сергей богданов, 22.06.2021 18:44
    +1
    Уходит это поколение как и Кербер и квитова, ничто, не вечно! Мне жаль что Каролина не зацепила шлем! Приятная девушка и свой почерк игры
    Александр Петухов
    online