Легка прогулянка проти казахів. Україна в другому турі забила шість голів

Сьогодні на пляжі в Назаре українці пропустили тільки один раз

4593
1
beachsoccer.com

Матч проти казахів апріорі очікувався легшим, ніж проти турків і португальців. І наша збірна ці очікування підтвердила. Українці зовсім не напружувалися, але і в такому стилі забили Казахстану шість голів, причому пропущений був тоді, коли наша команда вже зовсім розслабилася.

Вже на початку зустрічі початок розгрому поклав Щериця, підставивши голову під дальній удар нашого воротаря Гладченка. Кіпер вирішив, що просто стояти йому буде нудно, і забив на дев'ятій хвилині вже сам. Зразу ж третій гол красивим боковим ударом через себе оформив Войтенко, а в другому періоді також в падінні через себе після кутового забив Зборовський, причому він бомбардував ворота суперника в такому стилі всю гру. Крім того, в періоді забивав ще Сіренко, який скористався помилкою захисту і воротаря.

В третьому періоді українці грали, економлячи сили на завтрашню гру з португальцями. Тому вийшло забити тільки раз. Перший і останній голи України вийшли ідентичними, тільки на цей раз пас Гладченка замкнув Глуцький. І, як вже було сказано вище, гол престижу було дозволено забити Перевертову.

В середу з Португалією буде складніше, а сьогодні вийшло непогане тренування з підвищеною відповідальністю.

Відбірковий турнір ЧС-2021. Група А. Тур 2.

Україна – Казахстан – 6:1.

Щериця, 2, Гладченко, 9, Войтенко, 10, Зборовський, 15, Сіренко, 20, Глуцький, 30 - Перевертов, 34.

Україна: Неруш, Гладченко, Сабатюк, Ігорь Борсук, Пачев, Сіренко, Зборовський, Войток, Корнійчук, Щериця, Пашко, Заворотний, Макеєв, Медвідь, Войтенко, Глуцький.

Казахстан: Чорний, Богданов, Макажанов, Єршин, Макагон, Гаврилов, Демешко, Тюльпа, Перевертов.

Арбітр: Торстен Гюнтер (Німеччина)

Назаре (Португалія)

УКРАЇНА - КАЗАХСТАН. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

(25)

Хаві прийняв несподіване рішення. Барселоні не потрібно шукати нового коуча
Футбол | 24 квітня 2024, 22:25 10

Легенда «синьо-гранатових» провів зустріч із керівництвом та вирішив залишитися в клубі!

Шок у дербі, трилер у Манчестері. Евертон сенсаційно здолав Ліверпуль
Футбол | 25 квітня 2024, 00:05 24

Іриски обіграли Клоппа та Ко 2:0, Миколенко травмувався, Ман Юнайтед виграв у Шеффілда